Fallout 4
2 2

Bu konuda 103 mesaj var

Yeni konu açma gereği bile görmeden buraya yazim bari... :lol::lol:

Canımın içi bebişim Fallout serisini 3 le bıçaklamaya başlayıp 4le üzerinden kamyonla geçen Bokesda, 4. ü oyundan NPC leri çıkarıp multisini Fallout 76 adıyla full price çakmaya çalışınca diplerin dibini gördü... 

Tiksindiğim kütük grafikleri, 28 yıldır değişmeyen oyun motoru, boktan combat animasyonları  ve ruhsuz NPC leri ile hiç bir oyununu sevmediğim bokesda umarım batarda Fallout un isim haklarını hakkını verecek bi firmaya satmak zorunda kalır.. 

https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76

Adamlar o kadar tuvalet kağıdı durumunda kalmışlar ki parayla adam tutup reviewları yukarı çekebilmek için 10 puan verdirtmişler bir sürü.. :lol: Rest in Pieces.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
4 ün yanına üncü anlamına gelen . sembolünü koydum.. bunun için bile edit yazısı çıkartan sisteme sokim..
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar bunu oynuyorum... biraz kütüklük olsa da çağların itin götüne soktuğu kadar yok gayet iyi oyun, open world rpg severler için özellikle.

her neyse, oyun yine konsol bebelerini hedef kitlesi olarak seçmiş olsa gerek ki "hard" zorlukta oynamama rağmen çok basit geliyor. ya da karşıma daha düzgün bir düşman çıkmadı, bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok