Fallout 4
2 2

Bu konuda 103 mesaj var

Adam Fallout ve birçok oyunun cidden içine etmiş, çok komik ve eğlenceli görünuyor. Ama çok izleyince bu tür videoları insan sevdiği, keyif aldığı oyunlar dan bile soğuyabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Fallout ve birçok oyunun cidden içine etmiş, çok komik ve eğlenceli görünuyor. Ama çok izleyince bu tür videoları insan sevdiği, keyif aldığı oyunlar dan bile soğuyabilir.

Ben MGSV videosundan sonra oyundan daha eğlenir hale geldim aksine, fantastik şeyler dener oldum oyunda :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bende onu diyorum, ben de ana hikâyeden kopup fantezi arayışına girince bir daha hikayeye saramiyorum, en azından bir kez bitirdiken sonra yapmam gerek, öbür türlü aldığım keyif heyecan kayboluyor. Skyrim de araştırıp dolaşıp sindire sindire giderken böyle bir hata yaptım. Oyundan bir daha eski keyfi alamadım. Uzun süredir oynamıyorum, bir ara yeniden deniycem. Bir nevi 'büyü sü bozuluyor ' diyebilirim benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şuna bakın bakalım :) Conan harika iş çıkartmış :D Karnıma ağrılar girdi...

İki video var, önce bunu sonra da ilkini izleyin...

:D :D :D:alkis: :alkis: :alkis::D:))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana yeni nesil konsolu Fallout 4 , yeni Bioshock ve Red Dead Redemption üçlüsü aldırabilirdi... Görünüşe göre Fallout 4 için acele etmeye gerek yok, diğerlerinden biri muhteşem çıkarsa konsolu alırım, falllout 4 ü de bi ara ucuzladığında oynarım... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F4 için bir sürü mod çıkmış, son zamanlarda pek ilgilenmemiştim. Denemek lazım, videoya göre ciddi değişiklikler var. Bazıları da "gayriciddi" elbette :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben herkesin işine yarayacak kullandıklarımı yazayım. Yıldız koyduklarım çok işe yarayanlar.

Batch File all the junk *

Better Item Sorting  *

Enhanced Blood Textures

F4 Texture Optimization Project *

F4 Rains

Fallout Texture Overhaul PipBoy 2K Dark Version

Fallout Texture Overhaul Power Armors

Faster Terminal Displays *

Full Dialogue Interface **

Improved Map with Visible Roads *

Lowered Weapons *

More Armor Slots *

Radiant Clouds

Rock On

Scrapper Corpse Highlighting *

TagBag *

Weightless Junk and Other Items *

TRUE EYES - Fallout 4 Edition

Wasteland Salon

WET - Water Enhancement Textures

Workshop Planters Fixed *

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 6-7 saat kadar oynayabildim kendimi zorlayarak.

Bu kadar dandik ve zevksiz bir oyunu nasil yapabilmisler tebrik ediyorum bethesdayi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Craft sistemi zaten elder scrolls onlinedaki gibi ayni. Otu boklu binbir turlu sacmaligi topla dur, zamaninin %80 ini inventory ile bogusarak gecir..

Dialoglar seslendirmeler zaten rezalet.. Karakterler komedi.. 

Hepsini gec oyunu oynamak hicbir zevk vermiyor insana.. Olduysen sebebi %99 kafana atilan ve kacmanin mumkun  olmadigi aptal bir el bombasi.. 

Buglara girersek cikamayiz. Companionlar hicbir halta yaramiyor ve zaten bugli oldugu icin olmasalar daha rahat.

Mesela buyuk bir mekana girdin, taaa kac oda otedeki npclerin dusmanlarin sesi sanki yanindaymissin gibi cok komik gercekten.. Aha diyorsun  yanimda adam var ama adam taa kacyuz metre otede baska bir odada.

Bazen en onundeki dusman buga giriyor sen adama sarjoru bosaltiyorsun adam hicbir hasar almiyor sonra sen reload ya[ana kadar donup seni olduruyor..

Cicili bicili kiyamet sonrasi dunyasi, hersey rengarenk janjanli..

MilesTeg and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu add-on'ları görünce jeton düştü bende. F4'ü tasarlarken Borderlands'in başarısını hayal etmişler. Daha renkli, daha kolay ve bol bol zıbıdık add-on'a zemin hazırlayacak bir dandik hikaye.

Ticari açıdan başarılı olacak, yeni nesil bunu istiyor. Ancak Fallout lore'una ve fanlarına hakarettir bu. Blasphemy! :icon_mad::P

F3 ne kadar metalse, F4 o kadar plastiktir...

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç gün oluyor Automatron çıkalı. Oynayıp bitirdim, zaten kısa bir DLC. Oyuna birkaç minor faction, birkaç silah, bir settlement ve baya bir craftlanabilir parça ekliyor. Bu parçalarla yanınıza aldığınız companionu tasarlayabiliyorsunuz. Hatta ekstradan başka botlar da yapıp, onları settlementlerde çalıştırmanız, insanın yerini robot aldığı bir ortam mümkün. Sentry bacaklı, Robobrain kafalı, Protectron kollu robotlar, ki epey abartı şeyler var. Bir de eyebotlar üretip, onları wasteland 'e salarak component, mermi falan aratabiliyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.01.2016 at 01:57, Bloody said:

Ben herkesin işine yarayacak kullandıklarımı yazayım. Yıldız koyduklarım çok işe yarayanlar.

Batch File all the junk *

Better Item Sorting  *

Enhanced Blood Textures

F4 Texture Optimization Project *

F4 Rains

Fallout Texture Overhaul PipBoy 2K Dark Version

Fallout Texture Overhaul Power Armors

Faster Terminal Displays *

Full Dialogue Interface **

Improved Map with Visible Roads *

Lowered Weapons *

More Armor Slots *

Radiant Clouds

Rock On

Scrapper Corpse Highlighting *

TagBag *

Weightless Junk and Other Items *

TRUE EYES - Fallout 4 Edition

Wasteland Salon

WET - Water Enhancement Textures

Workshop Planters Fixed *

Dün Nexus Mod manager'dan bir iki yeni mod ekledim oyuna ve en çok işime yarayan Full Dialogue Interface çalışmaz hale geldi. Hem yeni eklediğim modları hem de dialog modunu kaldırıp tekrar yükledim nafile... Plugins kısmında da görünmüyor. Böyle bir sorunla karşılaştınız mı hiç? 

soulblade tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltemedim bir türlü, uyumsuz bir mod da yüklemedim halbuki.

Steam'den backup yapıp yeniden kursam hiç modlanmamış haline getirebilir miyim sizce? Sonra tekrar modları kurarım. Başka çözüm yolu da gelmiyor aklıma...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok