250watt x 2 Redundant Powersupply
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Selam

Arkadaşım ofisindeki birçok malzemeyi yenileme işine girişti , yurtdışından da epey iyi fiyata yenilerini aldı ... şimdi ikinci el noktasında epey de malzeme çıkıyor .  Benim çok zamanın yok ara ara bakıyorum uğrayınca .

İlk olarak Qnap rack mount 4xx serisinden 2 adet 250watt redundant kullanılabilecek PSU lar çıkardım temiz sağlam durumdalar.

Model:  DPS-250AB-81A  olarak yazıyor üstünde. 

Çiftine 1500TL gayet uygun olur sanırım... 4 yıllık aşağı yukarı.

Ayrıca qnap 4xxx serisi için bunlara uygun power devresi ve kafesi de mevcut.. Resimleri:

51rpwb4.jpg

sc78yhe.jpg

n5wq5n6.jpg

EDIT: "Server psu olarak da kullanılabilir elbette aynı yapı." yazmışım bu doğru değilmiş , birini DL360 G9 servera takmaya çalıştım sığmadı.. yani QNAP 45x serisi varsa onda kullanılabilir :)

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.08.2021 at 14:53, TatanQa said:

EDIT: "Server psu olarak da kullanılabilir elbette aynı yapı." yazmışım bu doğru değilmiş , birini DL360 G9 servera takmaya çalıştım sığmadı.. yani QNAP 45x serisi varsa onda kullanılabilir :)

Valla eskilerin deyimiyle bunların "mala, davara bir faydası olmaz" :D Eğer hurdacıya vermeyi düşünmüyorsan (kargosunu da ödeyerek) bana gönderebilirsin.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4.09.2021 at 18:26, Najaz said:

Valla eskilerin deyimiyle bunların "mala, davara bir faydası olmaz" :D Eğer hurdacıya vermeyi düşünmüyorsan (kargosunu da ödeyerek) bana gönderebilirsin.

Najaz süpersin , turuncu forumdaki mezarcılar bile salya sümük ağlıyorlar 🤣

Ayrıca DL360 g9 dan da 2 adet 500watt redundant psu ayırdık kenara.. bunu da yanına bonus yapalım 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/2/2021 at 15:47, Najaz said:

Kargom hala gelmedi?

Maaşı bekliyorum ... yaptığın güzellik karşısında altta kalmamak için iban 'ına para da göndereceğim hak geçmesin... :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok