Disco Elysium - Türkçe Yama 24 Ekim'de geliyor
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Forumda Disco Elysium 'un konusu yokmuş. Oyun iyi derecede İngilizce bilenler için oldukça zorlayıcı bir dile sahip ve çok iyi inceleme notlarına sahip. Türrkçe yaması uzun süredir Lockpick tarafından hazırlanıyordu, 24 Ekim'de yayınlanacakmış. Steam fiyatı gayet uygun, Türkçe yama ile birlikte kampanya gelir mi bir fikrim yok. Türü sevenler için Türkçe yaması ile birlikte kaçırılmayacak bir oyun.

Definitive tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten çoğu kişi oynamak için Türkçe yama bekliyordu. Ben de onlardan biriyim. Pc için konuşuyorsak kampanyaya ne gerek var ki oyun zaten 61 lira.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu ilk çıktığında almıştım, İngilizce bilmek neden yetmesin diye düşündüm ama biraz oynayınca çocukluk günlerime dönmüş gibi oldum. Yeni okuma yazma öğrendiğimde elimde sözlük point-click adventure'lardaki metinleri çözebilmek için saatlerce uğraşırdım olayları anlamak için, bunda da resmen takıldım kaldım. Çevirisi oldukça uzun zaman aldı, umarım Lockpick düzgün bir iş çıkartmıştır da keyifle oynarız.

Steam fiyatı gerçekten uygun, türü sevenler için 61 TL para değil ama Türkçe yaması çıkmışken indirim yapalım derlerse boşuna fazla verilmiş olabilir. Gerçi şimdi 61 TL'ye satın alıp 24 Ekim'de bir indirim falan çıkarsa iade edip yeniden alınabilir. :) Bununla da ancak iade edip daha ucuza alayımların kralı @stardustkardeşim uğraşır gerçi ama olsun. :mrgreen:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben tr desteği olan hiç bi oyunu zaten tr oynamıyorum hep ingilizce oynarım, tr saçma geliyor. bunun ingilizcesi çok ağır denildiği için tr deneyecektim ama kötüyse yine ing'den devam ederim elimde sözlükle :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.10.2022 at 11:35, Pablo 'Definitive' Vader said:

Ben oyunu ilk çıktığında almıştım, İngilizce bilmek neden yetmesin diye düşündüm ama biraz oynayınca çocukluk günlerime dönmüş gibi oldum. Yeni okuma yazma öğrendiğimde elimde sözlük point-click adventure'lardaki metinleri çözebilmek için saatlerce uğraşırdım olayları anlamak için, bunda da resmen takıldım kaldım. Çevirisi oldukça uzun zaman aldı, umarım Lockpick düzgün bir iş çıkartmıştır da keyifle oynarız.

Steam fiyatı gerçekten uygun, türü sevenler için 61 TL para değil ama Türkçe yaması çıkmışken indirim yapalım derlerse boşuna fazla verilmiş olabilir. Gerçi şimdi 61 TL'ye satın alıp 24 Ekim'de bir indirim falan çıkarsa iade edip yeniden alınabilir. :) Bununla da ancak iade edip daha ucuza alayımların kralı @stardustkardeşim uğraşır gerçi ama olsun. :mrgreen:

işte bu benim.. dün 61'e aldım bugün 15 lira :alkis:
nasıl yapılıyor şu iade olayı bi deneyeyim şansımı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 minutes ago, NoFlyZone said:

işte bu benim.. dün 61'e aldım bugün 15 lira :alkis:
nasıl yapılıyor şu iade olayı bi deneyeyim şansımı :D

2 saat oynamadıysan Steam Library'de oyunun sayfasındaki Support kısmında refund isteyebilirsin ama onun sonuçlanması 1-2 gün sürer, indirim devam ediyorsa tekrar satın alırsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
40 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

2 saat oynamadıysan Steam Library'de oyunun sayfasındaki Support kısmında refund isteyebilirsin ama onun sonuçlanması 1-2 gün sürer, indirim devam ediyorsa tekrar satın alırsın.

aynen, yaptım buraya entry girdiğimde.. hiç açmadım bile oyunu.. hemen iade etseler de bari 15'e kapatsam yenisini :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 minutes ago, NoFlyZone said:

aynen, yaptım buraya entry girdiğimde.. hiç açmadım bile oyunu.. hemen iade etseler de bari 15'e kapatsam yenisini :)

Genelde aynı gün iade ediyorlar ama parayı steam cüzdana istediysen bir süre orada kullanılamaz halde kalıyor, bu süre 3-7 gün arasına değişiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun, hikayesiyle bayagi ovulen bir oyunmus, adini duymustum ama hic bilgim yoktu... En iyi hikayeye sahip oyun diyen cok kisi var Resetera'da... Baktim ne PS Plus'ta ne de Gamepass'ta yokmus... Eve gecince Steam'den alayim 15 TL imis zaten sakiz parasi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim çok ilgimi çekmemişti fakat 15 liraya gerçekten de sakız parası.

evde bakmasam da yatıdayken laptop'dan vakit geçirebileceğim bir oyun gibi.

türkçe oynamam ama... çeviriler beni kahrediyor, adamlar ingilizce deyimi direkt chicken translate çeviriyorlar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğimiz text adventure benzeri birşey, film, dizi dahi seyretmekten sıkılıyorum mümkün değil. Ancak baya sevenleri var şöyle bir bakınca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok