Call Of Duty Modern Warfare 2 2022
1 1

Bu konuda 32 mesaj var

PC'de de update sonrası gariplikler var maalesef, Plunder modu bu sezon gelecek deniliyor ancak zamanı belli değil. Ben bu Battle Royale olayına asla alışamadım, mekaniklerini çözemedim bir türlü, saçma sapan silah veriyor başta, yerden ne gelirse uğraşıyorsun, loot bakayım falan yerde derken pat küt başkası vuruyor, ben çözemedim oradaki olayı. DMZ bir miktar daha oynanabilir. Resurgence hele hiç oynanacak gibi değil. Yani oyunun bedava kısmı hikaye maalesef, Battle Royale olarak Apex daha oynanabilir buna göre benim açımdan, orada en azından Arena modu var, iyi kötü oynanabiliyor, bedava veya isteyene tüm oyun bedelinden daha uygun fiyatlara mod satsalar benim açımdan daha iyi olacak, single ile zaten işim olmaz ayrı modlar daha uygun fiyata olduktan sonra. Kill Confirmed ile Team Deathmatch alsam bana yeterli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk iki sezon hem mw2 hem warzone'u 200 saate yakın oynayıp ara vermiştim. 3. sezonda tekrar başlamayı düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunda hem FSR 2 patlak hem de DLSS patlak gördüğüm kadarıyla yorumlardan, FSR 1.0 Ultra Quality ve ekran kartı ayarları altından Sharpness 70 seviyesinde ayarlayarak Extreme ayarlarda multiplayer kısmı zorlamadan 4K 144Hz çalışıyor.

Görüntüde de gçzle görülür bir bozulma olmuyor.

Normal 4K çözünürlüğe göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ranked, DMZ veya Battle Royale oynamak isteyen elemanlar buradan haber etsinler, organize olalım isteyenlerle zamanlar uyuşursa.:)

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bug durumu nasıl PC'de ? PS5 de çok kötü. TAQ56 hala alamıyorum DMZ'de. Insured slottan aldığımda elim boş başlıyorum oyuna. veya insured slottan bir m4 alıp contrabandden de bir silah aldığımda insured dan aldığım silah gelmiyor oyun başladığında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DMZ'de eğer ki battlepass ile gelen bir model var TAQ 56, onu almaya kalkarsan boş çıkıyor, ancak diğer denediklerim blueprint dahil normal.

Başka bir hata gözüme çarpmadı benim 100 saat üzerindedir şu anda DMZ.

Contraband olarak ya sniper ya da shotgun alıyorum insured yanında.

Gerçek adları da kullanamıyorlar oyunda, onu beğenmedim ben, çok mu pahalı lisans nedir anlamadım.

TAQ 56 diye birşey yok haliyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi blueprint i kullanıyorum bilmiyorum açıkçası. Blueprint olsa bile kendi attachmentlarımı takıyorum. blueprintleri sadece görsel için kullanıyordum. yarın bir deneyeyim boş taq56 ya kendi attachmentlarımı yapmayı. fakat yine saçma böyle bir sorun olması :) 

gerçek isimlerinin olmaması banada batıyor. mp5 yerine lackhman(nasıl yazılılyorsa) denmesi saçma. taq56 sanırım SCAR

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok