DPReview de kapanıyor
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Benim gibi foto dinazorlarının üzüleceği bir haber için başlık açıyorum. 2007 de DPReview'i satın alan Amazon artık kar etmediği için forum da dahil olmak üzere komple kapatma kararı almış. Bir süre site readonly kalacak sonra tamamen erişimden kaldırılacak. 

https://www.dpreview.com/news/5901145460/dpreview-com-to-close

DPReview'ın video producerları Chris Niccolls ve Jordan Drake PetaPixel'e geçiyormuş.  Yeni içerikler için yeni platformlar kurulur ama beni deli eden yılların içeriğinin bir hamle ile silenecek olması. Forum üyeleri kendi datalarını request edebiliyor ama konu o değil. 

KaraSinek tarafından düzenlendi
imla
yarimpower and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım tamamen kapatılmaz, read only kalması yeterli olur bence.

Senelerdir uğramadım ama içerik herkes için çok değerli. Oldukça da profesyonel. O kadar emek var, yazık olur açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DPR'deki incelemeleri yedeklemenin kolay bir yolu var mı?

Çok eskiden, birden fazla sayfadan oluşan web sayfalarını tek bir sayfaya çeviren bir yöntem vardı. 10-12 sayfalık makaleleri tek bir sayfaya çevirip, PDF olarak kaydediyordum sonradan okumak için. Unuttum ama neyle/nasıl yapıldığını :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sitede yeni bir mesaj paylaşmışlar. Site içeriği arşivlenerek korunacakmış. Ancak site bu haliyle açık mı tutulacak, yoksa farklı bir formatta mı arşive erişim sağlanacak, o konuda net bir şeyler söylenmemiş...

Dear readers,

We’ve received a lot of questions about what's next for the site. We hear your concerns about losing the content that has been carefully curated over the years, and want to assure you that the content will remain available as an archive.

We’ve also heard that you need more time to access the site, so we’re going to keep publishing some more stories while we work on archiving.

Thank you to this community and the support you’ve shown us over the years.

Scott Everett
General Manager - DPReview.com

Najaz tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok