Xbox Elite Wireless Controller
0

Bu konuda 20 mesaj var

Zaten Amerika fiyatı bile neredeyse 450 TL ediyor. Avrupa'ya zaten 150 Euro olarak geleceğini düşünürsek 450 TL'den fazla ediyor. Ülkedeki fiyatı 600 TL'den aşağı olmaz doğal olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kullanılan malzemeler kaliteli denmiş. bu gamepad le alakası olacak ama xbox one ın gamepad i xbox 360 ın gamepad ın daha kalitesiz gibi geliyor bana. nerdeyse 1 sene olacak alalı sağı solu oynamaya başladı. x360 da 3-4 sene kullandığım gamepad vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 gamepad'i de çok dayanıklı değil. 3 ayda soyuldu thumbstickler. alır almaz silikon koruyucu almak lazım gamepad'e. nerdeyse 6 senelik xbox 360 gamepad'in heryeri sağlam.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Thumbsticklere koruyucu şart. Silikon tavsiye etmiyorum (komple gamepadi kaplayan),bende var 2 tane ama sadece tozdan korusun diye oynamazken takıyorum. Yoksa kolların hareket alanını engelliyorlar. Ama sticklerin ucuna şart gerçekten. Feci tırt yoksa PS4 sticklerinin maddesi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin len...  :)  Gerçi hakikaten biraz fazla uzun olmuş, düzenledim.

Bu gamepad'i bu kadar özel ve pahalı yapan tüm tuş ve sticklerinin değiştirilebilmesi ve çıkarılıp takılması mıdır yani?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ozan abi kusura bakma ama senin imzandaki tiplerin karşılıklı parmak sallamalarına ayar oldum. kafa göz kırasım geliyor baktıkça. sürekli de bakıyorum, hipnotize gibi bişi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok