TTnet hızımı yarıya düşürdü.
0

Bu konuda 7 mesaj var

10 gün önce bağlantı problemi yaşamaya başladım , senede bir oluyor böyle arıza kaydı bırakıyorum , ekip apartmanı kontrol ediyor sonra beni arıyordu düzeliyordu.
*Arıza kaydı bıraktım.
Bu sefer kimse aramadı 24 mbps'a kadar olan hızım 11 mbps ve 4 olan upload'um 0.5 olarak bağlantım geri geldi.
Daha sonra hız sorunu için arıza kaydı bıraktım , 0.5 olan upload 4 oldu ama download yükselmedi.
Kablolu bağlıyorum kablosuz bağlıyorum aynı.
*Bir daha sinyal sorunu arıza kaydı bıraktım , kayıt  kapatıldı .
*Bir daha hız sorunu için arıza kaydı bıraktım yine kapatıldı. Ekip ne geliyor ne arıyor. 
Apartmanın girişindeki kutudan evin içine ethernet kablosu çektirmiştim 2 sene önce. 
Toplamda 6-7 arıza kaydı bıraktım hiç bir değişiklik yok.
Taahhüt bitimine 3 ay var. Tam 3 ay kala hızım yarıya düşürüldü ve hiç bir şekilde sonuç alamıyorum.
Ethernet kablosu ile bağlıyım kutuya 2 senede kablo bozulmaz tam da hızımın yarısını verecek şekilde. 
Ne yapacağımı kestiremiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Twitter kullanıyorsan @ttdestek etiketleyerek şikayeti yazınca derhal iletişime geçiyorlar ve cidden ilgileniyorlar. Benzer bir şikayetimi sadece bu yolla çözebilmiştim. Sosyal medyanın gücü sağolsun.

Bu tiyoyu da Türk Telekom'da çalışan arkadaşımdan aldım. Kendi problemini içerden çözememiş bu şekilde halletmiş o da:cici:

Altan Yoklar, infestor and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, MilesTeg said:

Bu tiyoyu da Türk Telekom'da çalışan arkadaşımdan aldım. Kendi problemini içerden çözememiş bu şekilde halletmiş o da:cici:

Bu da ilginçmiş.
Yarın birisi bakacak arıza ekibinden.

Bakalım ne olacak , olmadı twitter'a yazarım dediğiniz gibi.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@MilesTeg ben de twitter denen necasetle cozmustum TT olan isimi. oncesinde telefonla ugrastim 1 hafta konustum TTnin fiber kutusu var apartmanda, hemen yan komsumda TT fibernet var ama bana bir turlu baglamiyorlar, arkadas!

...sonra sadece 1 (bir) tane sert dilli tweet attim. sak diye 1 saat icinde arandim. ertesi gun randevu verdiler :O

hatta bu tweet atma aklini buradan bile almis olabilirim :) konusu bile vardir belki burada

sanirim son birkac yildir cogu sey sosyal medyayla hallediliyor turkiye'de. adalet-hak fln da hep boyle araniyor.

infestor tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, infestor said:

@MilesTeg ben de twitter denen necasetle cozmustum TT olan isimi. oncesinde telefonla ugrastim 1 hafta konustum TTnin fiber kutusu var apartmanda, hemen yan komsumda TT fibernet var ama bana bir turlu baglamiyorlar, arkadas!

...sonra sadece 1 (bir) tane sert dilli tweet attim. sak diye 1 saat icinde arandim. ertesi gun randevu verdiler :O

hatta bu tweet atma aklini buradan bile almis olabilirim :) konusu bile vardir belki burada

sanirim son birkac yildir cogu sey sosyal medyayla hallediliyor turkiye'de. adalet-hak fln da hep boyle araniyor.

Tam emin olamamakla birlikte o mesajı atan da yine bendim sanırım:zuh: 

Her durumda çözüme ulaşmak için bu kadar takla atmanın gerekmesi içler acısı gerçekten. Zavallı durumdayız haberimiz yok. Ve biz bunları burada konuşurken iç düşmanlar hızla ülkenin altını oymaya devam ediyorlar. 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, MilesTeg said:

Ve biz bunları burada konuşurken iç düşmanlar hızla ülkenin altını oymaya devam ediyorlar. 

Türk Telekom düşerse Kudüs düşer... Bayrak inmez, Ezan dinmez! Hans, Tony, Johnny, Herkel, Frank, alayınız gelin!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Türk Telekom düşerse Kudüs düşer... Bayrak inmez, Ezan dinmez! Hans, Tony, Johnny, Herkel, Frank, alayınız gelin!

Aman aman keklikler!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok