Samsung Fold 5 Nasıldır?
0

Bu konuda 8 mesaj var

Selam son zamanlarda telefonumu değiştirmem gerekiyor, Mevcutta Xiaomi Redmi 9 Pro kullanıyorum.

Geçen hafta tesadüfen samsung bayiisine girip bu cihazı kurcaladım.

Çok beğendim, fiyatı 53 binlere kadar düşmüş, apple kullanmadığım için sizlerin görüşünü sormak istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Katlanabilir telefonlar benim hiçbir ihtiyacıma cevap vermediği için ilgilenmiyorum. Evdeki eko sistem hep Apple üzerine kurulu olduğu için iPhone kullanarak devam ediyor. Evde herkes iPhone kullanıyor, kişisel bilgisayarım Macbook pro, Apple TV kullanıyorum, NAS kurarken Apple desteği olmasına dikkat ettim .vs derken bir eko sistem yürüyor. 50k üstü para verip telefon yenilemek söz konusu olursa paranın yettiği en yeni jenerasyon iPhone'u alıp devam ederim muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Katlanabilir telefonlar, katlanmaları gereğince, benim gözümde her zaman zayıf bir noktaya sahip ürünler olarak kalacak. Yumuşak bir malzeme sürekli açılıp kapatıp strese maruz kalıyor. Bence çok büyük bir "fail" noktası, hem de o fiyatlara.

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fikrimi sorarsan biraz hallice ağır. Özellikle yatakta uzanayım kullanayım dersen bileği yorar. Ama seyahatte başka elektronik aygıta ihtiyaç duymazsın akıllıca olur.
Kendi yanıtıma güldüm Najaz yazar yine.

RFID tarafından düzenlendi
escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Definitive said:

Katlanabilir telefonlar benim hiçbir ihtiyacıma cevap vermediği için ilgilenmiyorum. Evdeki eko sistem hep Apple üzerine kurulu olduğu için iPhone kullanarak devam ediyor. Evde herkes iPhone kullanıyor, kişisel bilgisayarım Macbook pro, Apple TV kullanıyorum, NAS kurarken Apple desteği olmasına dikkat ettim .vs derken bir eko sistem yürüyor. 50k üstü para verip telefon yenilemek söz konusu olursa paranın yettiği en yeni jenerasyon iPhone'u alıp devam ederim muhtemelen.

Gereksiz iphone eleştirisine girmeyeceğim, ancak apple kullanmayı sevmiyorum diyeyim yetsin:) Yoksa teknolojik olarak eleştirmek akılsızlık olur..

9 minutes ago, RFID said:

Fikrimi sorarsan biraz hallice ağır. Özellikle yatakta uzanayım kullanayım dersen bileği yorar. Ama seyahatte başka elektronik aygıta ihtiyaç duymazsın akıllıca olur.
Kendi yanıtıma güldüm Najaz yazar yine.

Benzer fikre sahibim, ancak telefonla ilgili tüm zamanım mail yaz-cevapla, vaktin varsa birşeyler izle modunda geçiyor. Oyun oynamam, fotoğraf video çekmem, why not diye düşündüm:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

51gM8zI3voL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Ben bunun benzeri bir tutucu kullanıyorum film dizi izlerken.  Seyahat etmiyorsan gerek yok bence, zaten her ay yeni model geliyor daha ucuz bir fiyata edinebilirsin. Blackfriday de geçti gitti evvelsi gün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, escape said:

Çok beğendim, fiyatı 53 binlere kadar düşmüş, apple kullanmadığım için sizlerin görüşünü sormak istedim.

+2/3 yıl birebir cihaz değişimi taahhütlü uzatılmış garantiyle satın alabiliyorsan al. Yoksa uzak dur :)

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maks 1 yıl garanti ile alınabiliyor onun da fiyatı saçma sapan, zaten 53 olan fiyat 57 ye çıktı.

Telefon değiştirme planımı yeni xiaomi ile sürdüreceğim gibi görünüyor. 

On 11/27/2023 at 1:48 PM, Najaz said:

+2/3 yıl birebir cihaz değişimi taahhütlü uzatılmış garantiyle satın alabiliyorsan al. Yoksa uzak dur :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok