Amerika'dan ps4 almak ve ötesi...
0

18 posts in this topic

Emerika'dan ps4 alacağım.
Genelde BHphoto'dan alışveriş ediyorum.
Hangi oyun ile alayım ya da yanına ne alayım , eşimle genelde wiiu mario sevdiğimiz için little planet3 + lego batman 3 ile olan paketi düşündüm. 400 dolar , yanına 2. kolu da alacağım.
Little Big Planet3 için ne dersiniz:?

Bir de elimde Tumb Reydır definitive edition var. Arkadaşıma almıştım ondan geri alsam problem olmaz değil mi?
Bir de abonelik konusu var sanırım network'e , abone olmak zorunda mıyım?

Siz ne dersiniz?

PSN Plus aboneliğini mutlaka almanızı tavsiye ederim. Amerika'dan PS4 ile birlikte bundle olarak uygun fiyata 1 yıllık PSN Plus aboneliği bulabilirseniz onu da alabilirsiniz. Oradan aldığınız zaman PSN hesabını da US açmak gerekiyor diye hatırlıyorum. Oyunlarda bölge kısıtlaması yok sonuçta ama yamalar DLC'ler falan farklı olabiliyor , bir de fiyatlar elbette.

Last of US bence olmazsa olmaz.

Ben PS4 ilk çıktığı dönemlerde Amerika'dan almıştım. Nereden aldığımı da tam hatırlamıyorum ama bir çok mağazada kendilerine özel değişik bundle paketler gördüğümü hatırlıyorum. Ben alırken 4 tane oyun, ikinci gamepad ve PS4 paketini yanlış hatırlamıyorsam 440 USD 'ye almıştım. Bence gitmeden biraz araştırıp gerekirse online sipariş edin adresinize gelecek uygun bir paket görürseniz.

PSN Plus aboneliğini mutlaka almanızı tavsiye ederim. Amerika'dan PS4 ile birlikte bundle olarak uygun fiyata 1 yıllık PSN Plus aboneliği bulabilirseniz onu da alabilirsiniz. Oradan aldığınız zaman PSN hesabını da US açmak gerekiyor diye hatırlıyorum. Oyunlarda bölge kısıtlaması yok sonuçta ama yamalar DLC'ler falan farklı olabiliyor , bir de fiyatlar elbette.

Last of US bence olmazsa olmaz.

Konsolu amerikadan alınca US hesap açma zorunluluğu diye birşey yok. İstediğiniz bölgenin hesabını kullanabiliyorsunuz. Ben US, TR, HK yi kullanıyorum aynı anda.

On 6/17/2015 at 11:02 AM, Altan Yoklar said:

Emerika'dan ps4 alacağım.
Genelde BHphoto'dan alışveriş ediyorum.
Hangi oyun ile alayım ya da yanına ne alayım , eşimle genelde wiiu mario sevdiğimiz için little planet3 + lego batman 3 ile olan paketi düşündüm. 400 dolar , yanına 2. kolu da alacağım.
Little Big Planet3 için ne dersiniz:?

Bir de elimde Tumb Reydır definitive edition var. Arkadaşıma almıştım ondan geri alsam problem olmaz değil mi?
Bir de abonelik konusu var sanırım network'e , abone olmak zorunda mıyım?

Siz ne dersiniz?

Merhaba,

Ben de ABD'den ps4 pro getirtmeyi düşünüyorum,

kafamdaki soruları aşağıya yazıyorum,

1-ABD den gelen play station a ABD de hiç bi işlem yaptırmadan direkt Türkiye de hesap açabiliyor muyum?

2-Türkiye de hesap açabiliyor isem burda oyun indirmede sıkıntı olur mu?

3-Türkiye deki hesap ile PSN kardeş hesap edinebiliyor muyum?

4-Oyunları internete bağlanarak multiplayer oynayabilir miyim?

Teşekkürler.

On 6/17/2015 at 1:21 PM, Atrin said:

Konsolu amerikadan alınca US hesap açma zorunluluğu diye birşey yok. İstediğiniz bölgenin hesabını kullanabiliyorsunuz. Ben US, TR, HK yi kullanıyorum aynı anda.

Konsolu ABD den alıp Türkiye'de hesap açabiliyorum o halde, sonrasında PSN, oyun indirme, kardeş hesap vb özelliklerin aynılarını kullanabiliyor muyum?

24 minutes ago, oergzr said:

Merhaba,

Ben de ABD'den ps4 pro getirtmeyi düşünüyorum,

kafamdaki soruları aşağıya yazıyorum,

1-ABD den gelen play station a ABD de hiç bi işlem yaptırmadan direkt Türkiye de hesap açabiliyor muyum?

2-Türkiye de hesap açabiliyor isem burda oyun indirmede sıkıntı olur mu?

3-Türkiye deki hesap ile PSN kardeş hesap edinebiliyor muyum?

4-Oyunları internete bağlanarak multiplayer oynayabilir miyim?

Teşekkürler.

Valizde vs gelmeyecekse bence getirtmeyin. Amazonda şu an kargo ve gümrük çok çıkıyor.

1) Evet. İstediğiniz ülkenin hesabını açabilirsiniz. Kısıtlama yok. Bende Türkiye, Amerika, İngiltere, Fransa, Hong Kong ve Endonezya hesapları var.

2) Hayır sıkıntı yok. İnternet hızınıza bağlı olarak oyunlar iniyor. 

3) Evet. Hesabınızı vereceğiniz veya hesabını alacağınız kişi ile anlaşıp biriniz primary olucak diğeri secondary olucak.

4) PSN Plus almanız gerekiyor multiplayer oynamanız için. Oyunları storedan satın alıp indirebilirsiniz ama PSN Plus üyelik satın almadan multiplayer oyun oynayamıyorsunuz. 

Konsolu Türkiye yerine Amerika'dan almanın iki farkı var biri fiyatı diğeri güç kablosu. 

46 minutes ago, Atrin said:

Valizde vs gelmeyecekse bence getirtmeyin. Amazonda şu an kargo ve gümrük çok çıkıyor.

1) Evet. İstediğiniz ülkenin hesabını açabilirsiniz. Kısıtlama yok. Bende Türkiye, Amerika, İngiltere, Fransa, Hong Kong ve Endonezya hesapları var.

2) Hayır sıkıntı yok. İnternet hızınıza bağlı olarak oyunlar iniyor. 

3) Evet. Hesabınızı vereceğiniz veya hesabını alacağınız kişi ile anlaşıp biriniz primary olucak diğeri secondary olucak.

4) PSN Plus almanız gerekiyor multiplayer oynamanız için. Oyunları storedan satın alıp indirebilirsiniz ama PSN Plus üyelik satın almadan multiplayer oyun oynayamıyorsunuz. 

Konsolu Türkiye yerine Amerika'dan almanın iki farkı var biri fiyatı diğeri güç kablosu. 

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.