HITMAN
0

Bu konuda 10 mesaj var

Son oyunu bende çok beğendim bazı bölümlerde sıkıldığımı söylemem lazım ama bazı bölümler muhteşem olmuştu. Güzel bir şeyler gelir biraz daha eski hitmanlere benzese oyun daha güzel olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aktif DLC alan varmı etrafınızda ? Ben genelde sıkılıyorum o içeriği bedava verseler oynayasım gelmiyor...

Ayrıca DLC leri öyle bir dizayn ediyorlar ki ana konuyu hiç etkilemiyor. Konunun etrafında dolanıp duruyor. En son Bioshock Infinite oynadıktan sonra bir daha DLC falan almayacağım dedim.

Expansion değil ama şu saçma sapan DLC 'ler ortadan kalksa keşke

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada pc oyunları da iyiden iyiye konsol oyun fiyatlarına yaklaştı. Bu oyun da 150 TL olarak ön siparişe çıkmış. Hatta bu oyun özelinde PSN deki fiyatıyla aynı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 50 USD-60 USD'den ülkenin gelir durumunu falan düşünmeden direkt çevirmekten kaynaklanıyor.

Zamanında tepki vermiştim Steam'in TL'ye geçmesine 180 TL fiyatlar nedeni ile de kur da ilerleyince anlamı kalmadı, hatta Steam TL'ye dönmese oyun alamayacak duruma gelecektik resmen.

Origin'de mesela 60 EUR standart versiyon, 70 EUR deluxe fiyatları sabit.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Tolga tabi ki dolar ve euro'nun bu kadar yükselmesinin de bu fiyatlara etkisi var ancak steam'de hala birçok oyunda kur 1.50 TL ye sabitlenmiş şekilde ve 50 dolarlık oyunu 75, 60 dolarlık oyunu da 89 TL ye alabiliyoruz. Bunun en güzel örnekleri Shadow Of Mordor, Witcher 3 ve Batman Arkham Knight ki hepsi triple A denen üst seviye oyunlar. İstenirse bal gibi de olabiliyor demek ki. Bu sadece Aral ve benzer oyun ithalat firmalarının o.ç lukları yüzünden olan bir durum. PC 180- PS4 ve Xbox One 250 TL diye bağladılar olayı şerefsizler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu yeni edindim ve söyleyebileceğim şu ki çok güzel blood money tadı veriyor. DX12 altında ultra detail 1080p grafikler de muhteşem. 

Yazacaklarım sonraya. Oyun bitsin yazarım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok