• Duyurular

• TiesTorN

Temalar   22-07-2024

Temalar düzeldi, kullanabilirsiniz.

Bodycam
1 1

Bu konuda 9 mesaj var

Erken erişime açılmış, benim istek listemde olduğu için mesaj geldi, install ediyorum şimdi bakalım nasıl artık ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, T800 said:

Erken erişime açılmış, benim istek listemde olduğu için mesaj geldi, install ediyorum şimdi bakalım nasıl artık ?

Bu güzel bir oyuna benziyor, fiyat goody

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun baya yavaş, konsepti kötü değil, daha geliştirilmesi lazım. Yavaşlığı çok kötü bana göre, iade ettim o yüzden, durum değişirse tekrar değerlendiririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, T800 said:

Oyun baya yavaş, konsepti kötü değil, daha geliştirilmesi lazım. Yavaşlığı çok kötü bana göre, iade ettim o yüzden, durum değişirse tekrar değerlendiririm.

hmm oke

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, T800 said:

açıklamasında ise şöyle yazıyor: "Get ready to dive into fast-paced Bodycam actions" :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse hareketlerine tepkisi ciddi yavaş geldi bana, ciddi gecikme oluyor, ancak konsepti iyi, Unrecord da çıkarsa ona da bakarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş derken, kontroller vs. mi yavaş Tolga? Ben epeydir takip ediyorum  henüz kendim denemedim ama oynanış bana o kadar yavaş gelmemişti videolarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Bugün denedim. Oyunun teması saf gerçeklik üzerine kurulu olduğu için oynanış yavaş. Öyle karakter uçup kaçmıyor tabiki. Ama ben öyle lag falan yaşamadım. Bence bu tarzdaki bir oyunun olması gerektiği gibi. Ben AMD FSR3 ve amd frame generation kapalı oynadım. O açıkken gecikme oluyor olabilir.

Erken erişim olduğundan bunda da düzeltilmesi gereken bug'lar ve yapılması gereken çok şey var. Oyuna girişler sıkıntılı. Menü arayüzü bence komple değişmeli. Ama genel olarak ben gayet beğendim. Hele ki kendi ekibinle voice chatle falan oldukça iyi deneyim yaşatır.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok