3000TL civarinda notebook tavsiyesi...
0

Bu konuda 10 mesaj var

Hafif olmasi onemli, DVD surucusu de olmali... Dayanikli, uzun sure sorun cikartmadan kullanilabilecek ( is, surf ve film vb. islemler icin) 3000TL civari hangi marka model onerirsiniz?.. Servis konusunda sikinti cikarmayacak bir firma olmasi da onemli...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mac OS bana göre her yönden Windows'dan daha iyi ancak tabi tercih meselesi. İstenirse windows da kurulabiliyor tabi Mac'lere. Benim ilk tavsiyem Macbook Air

http://www.vatanbilgisayar.com/macbookair-notebookcorei5-14ghz-4gb-256gbssd-133-intel-notebook-bilgisayar.html?srt=PU

İlla Windows kullanacaksanız Asus Zenbook UX305 güzel bir seçenek bana göre. Dvd yazıcısı yok ama istenirse external bir ince dvd yazıcı alıp bağlanabilir. Diğer yönlerden çok iyi. Belleğinin 4 GB olması dışında bana göre bir handikapı yok.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-ux305fa-core-m-5y10-20ghz-4gb-ram-256gb-ssd-int-133w81-notebook.html?srt=PU

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman dediğim gibi mac os'un windows'tan bir farkı yok. yani mac ile yapıpta windowsta yapamadığınız birşey yok. çok daha iyi gibi söylemler her zaman havada kalan şeyler ne yazık ki... olay sadece alışkanlık ve kişisel zevke bakıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows'tan çok farkı var Mac OS'un da konusu bu değil  :) Dediğim gibi kişisel zevkler ve kullanılan programlara bakacak bir tercih bu iş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay önce Acer V17 Nitro modelini aldırmıştım şirkete.  3200TL civarındaydı fiyatı . Malzeme kalitesi ve özellikle IPS ekranı çok iyi.  860m grafik kartıyla bf4 vs de fullhd rahat oynuyorum. i5 , 8gb ramli. Sonradan OCZ 256gb ssd taktım DVD yi iptal ettim . Tam canavar oldu.

şimdi baktım mediamarkt 'de  i7 li modeli  3199 TL imiş : http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_ACER-VN7-791G-78M4-17-3-in%C3%A7-Core-i7-4710HQ-GTX-860M-16-GB-1-TB-Windows-8-1-Notebook,103452,504927,1705661.html?langId=-14

ben çok memnunum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi, güzel bir notebook ancak konuyu açan arkadaş taşınabilirlik ve hafifliğin ön planda olduğunu belirttiği için bu tarz gaming notebookları çok fazla düşünmemiştim açıkçası. Satın alma amacına göre eğer taşınabilirlik çok ön planda değilse, fiyatına göre uygun bir notebook olduğu kesin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi, güzel bir notebook ancak konuyu açan arkadaş taşınabilirlik ve hafifliğin ön planda olduğunu belirttiği için bu tarz gaming notebookları çok fazla düşünmemiştim açıkçası. Satın alma amacına göre eğer taşınabilirlik çok ön planda değilse, fiyatına göre uygun bir notebook olduğu kesin.

+1 , kendime de -1  :)

Taşınabilirlik olarak da şöyle ifade edeyim ağır gelmiyor ancak büyük . Çantası da ona göre büyük tabii. 14" hatta touch ekranlı modellere de bakılabilir . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MSI Gaming Notebook'ların adaptörleri de genelde büyük ve ağırlar. Bir ultrabook ile karşılaştırınca kesinlikle taşımaya uygun değil. Ben sürekli arabayla gezmeme rağmen MSI NB evden hemen hemen hiç çıkmıyor. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hem hafif hem optik suruculu cihaz kalmadi pek piyasada.

Soz konusu olan hafiflik, saglamlik ve servis kalitesiyse kendi kullandigim Lenovo ThinkPad T440s'i veya ayni kasayi kullanan T440'i onerebilirim. Ama butceyi biraz daha arttirmaniz lazim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok