Detaylı İç Temizlik
0

Bu konuda 5 mesaj var

Selamlar,

Arabada kumaş döşemeler var. (Nissan Qashqai - 2012 Model) Tavan ve koltuklarda çok göze batacak ve rahatsız edecek bir leke, kir durumu yok. Ancak 4 yıldır üstündeyiz, artık detaylı bir temizlik yaptırmak istiyorum. Bu konuda İstanbul 'da (tercihen Anadolu Yakası) önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Tavan temizliğinin riskli olabildiğini , tavan döşemelerinde sarkma ..vs olabileceğini okudum ama bunu genelde başka markalara yönelik olarak gördüm. Bu da tavan temizletmek riskli bir iş midir acaba diye düşünmeme yol açtı? Var mı böyle bir risk?

Bir de havalandırma sisteminde bir temizlik yaptıracağım ama onu herhalde yetkili serviste mi yaptırmak lazım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet eski araçlarda sarkma oluyormuş, senin araçta olmaz büyük ihtimalle ama kalıcı koku, leke yoksa yaptırma bence boş yere. veya referanslı bir yer bulursan yaptır (sonax gibi kurumsallar dışında) dh de bir konu var normal yıkamacıya giden birinin kapı içleri sarkmış. onun araç 2002 modelmiş gerçi.

amannnnn salla gitsin ya 2012 model arabaya gerek yok öyle şeylere. para çoksa bana yolla.

ben geçtiğimiz kış arabada kola patladığı için sabah sabah o sinirle en yakındaki oto yıkamacıya 250 lira bayılmıştım. allahtan iz filan kalmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi referansı olmadan mahalle yıkamacısına öyle bir iş yaptırmam zaten. Ama kurumsal yerlerde bile farklı sonuçlar ve tecrübeler olabiliyor. O yüzden denenmiş bir yer arıyorum.

Arabayı birkaç hafta sonra eşime vereceğim, o yüzden bakım ve makyaj işlerini tamamlıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim şantiye araçlarını genelde auto king'de temizletiyorlardı. 

Benim kullandığım araç 1 ay kadar saha personeli tarafından kullanılınca aracı tanıyamamıştım. Auto King gayet güzel halletmişti. Sadece canımı sıkan paspaslarda veya parlak yüzeylere sürdükleri şeyler aşırı derecede kayganlaştırıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok