araç tavsiyesi
1 1

Bu konuda 49 mesaj var

ben tam donanımlı bir araç istiyorum dijital klima,sensörler falan vb.ama seat falan düşünmüyorum her yerde onlardan var soğudum arabadan...

babam az yakan modeli yeni bir araba istiyor 2011 ve yukarısı gibi

güvenlik tabikide çok önemli

bütçe maksimum 45.000tl

yardımcı olurrsanız sevinirim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam model de belirtin de daha kolay olsun insanların yorum yapması. Suzuki' nin bile 4-5 tane modeli bulunuyor Türkiye' de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Swiftlerin dizelleri yok diye biliyorum ama fiyatları bayağı uygunmuş rakiplerine göre. Hem kullanırken ekonomik olsun hem de satarken çabuk satılsın-az zarar edelim derseniz aynı sınıfta olan Ford Fiesta, Opel Corsa, Renault Clio, VW Polo gibi seçeneklerin dizel motorlu olanlarına yönelin bence madem bütçe de 45bin TL' ye kadar. Uzun süre kullanırız derseniz de Lpg ile gayet güzel olur Swift.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında içi büyük ferah bir araba olursa daha iyi olur.şimdi caddy ye biniyoruz da öyle küçük arabalara fazla sıcak bakmıyoruz o yüzden...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Swift' in dahil olduğu sınıfın iç hacmi en büyük olanları yanlış hatırlamıyorsam Honda Jazz ve Mitsubishi Colt' tu en son, yeni modellerle birlikte durum değişmiş olabilir. Siz en iyisi bir üst sınıftan birşeyler bakın, Caddy' den sonra b sınıfı bir aracın iç hacmi kesmeyebilir sizi. Bagaj hacmi de önemliyse zaten doğrudan c sınıfı bir sedan bakın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sizin kriterleriniz az yakması, bol donanım-sensör olması falandı. Aslında c sınıfında en çok donanımı en az fiyata Citroen C4 sağlıyor (2. elden bahsediyorum tabi) ama C4' ün sedanı yok. Sedan olacaksa seçenekler Renault Fluence, Toyota Corolla, Vw Jetta, Skoda Octavia(içlerinde en geniş hacimli olanı), Ford Focus, Opel Astra (bunun dizel motoru 1.3l ve biraz güçsüz gelebilir). Sedan olmasa da olur derseniz bence dizel C4lere bakın, en uygun fiyata bunu bulursunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya abimde de c3 var c4 aldığımızda bunlar citroen ci falan diyecekler şimdi de.... :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam milletin dediklerine bakarsanız birşey alamazsınız. citroenci diyecek olanlar üstünü tamamlasınlar da başka birşey alın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neye gore arti eksi.
Benim aracimdan konforsuz. Arazide gidemiyor. Guven de vermiyor bana.
Benden az yakiyor. Parcasi muhtemelen daha ucuzdur.

Citroen fanlarının bulunduğu bir siteye gidip, üye olmadan sorunları memnuniyetleri okuyunuz, böylece kullanıcıdan fikir edinmiş olursunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok