Call of Duty : Black Ops III
0

Bu konuda 15 mesaj var

Haftasonu biraz betasini oynadim, keyifli gorunuyor. Siniflar falan ilginc olmus. Grafikler guzel, FPS iyi, akici.

Almam muhtemelen, ama basligi dursun diye actim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla nerde o eski cod 4, modern warfare 1,2 multi. leri. yeni çıkanlarda tonlarca detay var. akşam 1 saat oynayıp kapatayım denilecek oyunlarda çıktılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Advanced Warfare iyiydi, Modern Warfare 3 yine iyiydi(multi olarak, single hikayelerini bitirmedim hiçbirisinin, en son Black Ops'u bitirmiştim sanırım), herkesin favorisi Black Ops 2 ben de düzgün çalışmadı, Treyarch olduğu için bu oyun bundan da şüpheliyim ancak Treyarch multide FPS limiti falan koymuyor, bakacağız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de öyle o kadar kötü değil pek, bazı yerlerde sorun oldu ama.

Oyun yalnız 16 GB RAM istiyor kesin, kullanılan RAM bende 10 GB sınırında. 1080p'de belki bir miktar daha düşük olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun ram diretmesi de ne diyedir ilginç. PC' de oynucağı varsada adamın oyundan soğutmak içinmi yapıyorlar artık nedir ?

Kıçıkırık konsolda böyle diretme olmuyor, orda ki gıdım ayara 2 tane config ayarı girmekten acizler. Adamın belliği düşükse düşük ayar açar oynar diretmenin manası ne saçma sapan iş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Call of Duty serisinde bir gelişme olmaz kolay kolay, Ghost ile PS4 ve Xbox 360 da gelince orada bir geliştirme yapmışlardı zaten kendilerine göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan FPS dalgalanmaları oluyor arada GPU Usage seviyesinin aşırı düşmesinden onu düzeltirlerse problem olmaz bende, bu arada 15 GB RAM kullanımı bile gördüm oyunda ki 8 GB RAM ile bulaşılmasın, oyun eğer ki kurulu olduğu bilgisayardaki RAM'i bir şekilde cache olarak falan kullanmıyorsa kullanım bu şekilde, 8 GB RAM sahipleri oyunu almadan önce bu konuyu mutlaka araştırsınlar yoksa 8 GB RAM ile olmaz bu oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 saatte bitmez, multisi oynanıyor esasen, 100 küsur saat multi oynanılması düşünülmüyorsa sadece senaryo oynamak için Call of Duty'e değmez o kadar hikayesi için.

Advanced Warfare buna göre daha iyiydi bence ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

COD her haliyle çöp bence ya verilen paraya acıyorum ki bu gidişle AW son COD oyunum olacak. AW bile çoğu fps oyuncusunu tatmin edecek gibi değil o kadar atraksiyona rağmen oyunda ne nitelik var nede ruh ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok