1000tl'nin altında kamerası en iyi telefon?
0

Bu konuda 6 mesaj var

Arkadaşlar Android ve WP cephesindeki en iyi kamera performansını veren 1000tl'nin altındaki telefonlar hangileri? Tek kriter bu olursa ne önerirsiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyim farklı örnek vericek olursak. Köfteci okan diye bir köfteci vardır kemeraltında adam çok ünlüdür ve boş yer bulma şansı zordur sıra beklenir hep. Uzun lafın kısası Türk'üz ü bağlayacağım hemen geçenlerde yasak madde kullanan yer olarak yakalandı normal kırmızı ete kanatlı eti katıyorlarmış vb vb tüm halk ve esnaflar duymamasına imkan yok o yerde ona rağmen hiçbir değişiklik yok adamların satışlarında. Türk'üz maalesef :D

Eğer lg g2 bulunabilirse 1000 küsürü az geçiyor o fiyata alınabilecek biir cihaz g4 var şu an öyle ahım şahım fark görmedim performans da oyun oynamadığım için ayrıca kamerasından çok memnundum.

Bir de xiaomi çıktı o da fena değil fiyatıda 1000 küsürdü güncel bir model özelliklerde süper. Kalite olarak kullananlar zaten xiaomi yi biliyoruz ama kamerası nasıldır bilmiyorum ama çok kötü olacağını sanmıyorum az çok düşmüştür incelemeler bir göz atmak lazım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok