2.1 ses sistemi tavsiyesi?
2 2

Bu konuda 34 mesaj var

Baktım da ben de bulamadım, Türkiye'de satan bir yer.

EDIT:  Internet üzerinden yok ama Vatan Bilgisayar'da aşağıdaki linkte stoktaki mağazalarda bir iki yerde var görünüyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-gigaworks-t20-1-1-speaker.html

Gerçi Vatan'ın bu son kalan ürünleri genelde iade ürün ya da açılmış ürün olabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Altec Lansing'in çok güzel 2+1 sistemleri vardı birkaç sene önce, artık yok galiba Türkiye'de.

Edit : linkteki ürünü buldum, daha önce kullandım çok da memnun kalmıştım, teşhir ürünü yazıyor ama fiyatı fena değil, fatura da kesiyorlar

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/altec-lansing-atp3-2-1-profesyonel-ses-sistemi-183059804

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Satılmış o Altec Lansing .Zaten onda da Subwoofer 'ın kablosu ne kadar uzun, uzatılabilioyor mu göremedim. Kısa olanları koyacak yer yok. ayaklarımın olduğu yeri kapatıyor uygun yere koydum mu 

Şu resimde eleman yerleştirmiş , ama kendisi nereye otuyor acaba?

http://img829.imageshack.us/img829/5809/20120509170029.jpg

T20 varmış vatanda , ancak T40 yok. Bana en az iki girişi olan birşey lazım. Chromecast audio 'u , bilogiasayardan fazla kullanırım çünkü. 

Audioengine 2+ 'ın stoklara girmesini bekleyeyim en iyisi.

Bu subwoofer larda büyük bir mıknatıs olmuyor mu? Diğer elektronik aletlerden ne kadar uzakta tutmak gerekiyor ? ya da öyle birşey var mı? 

Aslında başka bir başlıkta , odalara uygulanabilecek ses izolasyonlarını tartışmak lazım. Apartmanda oturanlar için ses sistemleri kullanımında en önemli sorunlardan biri o . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resetbutton mobilden anlayamamışım satılmış olduğunu kusura bakma. Çok uzundu kabloları onun, aslında senin aradığın özelliklerde olan ürün o ama yok piyasada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Audioengine yalan oldu. Getiren firma, 1-2 ay sonra gelebilir demişti.  ,ortada yok.  Tek satılan site olan Sanalpazar 'a da artık güvenilmez.  Çok hoşuma gitmişti halbuki audioengine 2+

Alternatiflere bakmamıştım. Logitech Z623 alsam, kablosunu uzatmanın yolu yok mu? Kablosu uzasa çözecek sorunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Audioengine yalan oldu. Getiren firma, 1-2 ay sonra gelebilir demişti. ,ortada yok. Tek satılan site olan Sanalpazar 'a da artık güvenilmez. Çok hoşuma gitmişti halbuki audioengine 2+

Alternatiflere bakmamıştım. Logitech Z623 alsam, kablosunu uzatmanın yolu yok mu? Kablosu uzasa çözecek sorunu.

Audioengone stoklarda olmasi lazim. Mavi hifi getiren firma. Web sitesinden telefon ilw ulasin Ilhan bey ile gorusun...

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ben de subwoofersız bir hoparlör alayım dedim de, Creative Gigaworks T20 güzelmiş fakat TR'de yok sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok