Far Cry Primal
0

Bu konuda 9 mesaj var

Ubisoft'tan gelecek tek merak ettiğim oyun The Division.

Ben her iki oyunu da oynamadım(üçüncüsü var bende de başını az oynadım, oynamadım sayıyorum) ama oynamış olanlar genellikle üçüncü oyunu beğenmişler, dördüncüsü için ise o kadar iyi yorumlar yapmıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 3 ve Blood Dragon eklentisini zevkle oynamıştım. 4 çok ilgimi çekmemişti. Bu primal'da çok çekici gelmedi bana. Ubisoft seri oyunlarında kaliteyi genelde tutturamıyor, bakalım bu bir istisna olacak mı çıkınca görürüz artık

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk Farcry efsaneydi, ikinci felaketti, üçüncü iyiydi, dördüncüye hiç bakmadım bile,  Ubisoft olmasa bu oyundan umutlu olurdum ama Ubi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mö 10000 fikri çok ilgilnç olabilir, belki yok olmuş bir modern bir medeniyet eklerler oyuna modern silahları kullandırabilmek adına. 

Uzaylılar bile çıkabilir kim bilir...

Ancak teaser hiç merak uyandırmadı bende havyanlarla mücadele teması işlenmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FarCry serisi de yavaş yavaş Assassin's Creed'e yaklaşmaya başladı. Ubi, eline bir şeyler geçirince uzatmasını seviyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubinin Heroes of Might and Magic dışında bütün ama bütün oyunları aynı zaten.. İster yarış ister fps ister tps olsun.. Generic Ubi game hepsi.. 

Şu Might and Magicun haklarını adam gibi biri alsa da kurtulsam ubiden bütünen..  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlediğim video bende hiç iyi bir etki bırakmadı. Far Cry olsun çamurdan olsun mantığı ile yeni bir Cod veya AC serisine bağlanmış durumdayız gibi görülüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok