ADSL
0

Bu konuda 38 mesaj var

Selamlar,

Benim hız/hat ile problemim yok fakat ödediğim tutar problem yaratıyor. 16Mbit 50GB AKN sınırsız TTNET YALIN ADSL 91TL olmuş bu ay. Az önce Vodafone'dan aradılar bizde 16Mbit 60GB AKN sınırsız Telefonsuz ADSL 24 ay taahütle 49.90 diyorlar. Malesef sokakta ADSL dışında bir hizmet yok (vdsl, ttnet fiber,superonline fiber, uydunet vs..). Şimdi Vodafone'a geçsek 2 sene takılı kalacağız, sorun olduğunda önce bunlarla sonra ttnet'le uğraş sıkıntı yaşarmıyım acaba. TTNET'e ödediğimde kol gibi olmaya başladı 70tl ile başladık 90'a çıktık  :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben ayrıntılı bir liste çıkardım ADSL düşünüyorsanız paylaşabilirim. Şayet digitürk kullanıyorsanız en avantajlıyı digitürk sunmakta diğerlerininde tablosu var elimde.Ama unutmamak gerekiyor bir arıza oldumu TTNET elemanları bakıyor teknik kısıma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Siz paketinizi benden pahalıya kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Ben 16 Mbps kampanyasız şuan 76 milyon ödüyorum. Yeni kampanya güncellemeyi düşünmüyorum,çünkü uygun fiyatlı varolan müşterisine kampanya sunmuyor onuda anlamış değilim. Rakip firmalar daha avantajlı bir portföye sahip.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Benim hız/hat ile problemim yok fakat ödediğim tutar problem yaratıyor. 16Mbit 50GB AKN sınırsız TTNET YALIN ADSL 91TL olmuş bu ay. Az önce Vodafone'dan aradılar bizde 16Mbit 60GB AKN sınırsız Telefonsuz ADSL 24 ay taahütle 49.90 diyorlar. Malesef sokakta ADSL dışında bir hizmet yok (vdsl, ttnet fiber,superonline fiber, uydunet vs..). Şimdi Vodafone'a geçsek 2 sene takılı kalacağız, sorun olduğunda önce bunlarla sonra ttnet'le uğraş sıkıntı yaşarmıyım acaba. TTNET'e ödediğimde kol gibi olmaya başladı 70tl ile başladık 90'a çıktık  :(

Sikayetvar.com'dan bir inceleme yap derim. Vodafone biraz sıkıntılı gözüküyor.Dediğin gibi TTNET pahalı ve günbegün artırıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu taahhüt saçmalığının acilen sonlanması lazım. Ne kullanıcıya ne firmaya bir faydası yok. Kullanıcıyı bağlamak için yapıyorlar ama yeni düzenlemelerle kullanıcı istediği an bunu sonlandırıyor, ee ne sağladı bu şimdi firmaya? Kullanıcı daha az ödemek için taahhüt verdi ama sen yine de kaçırdın adamı, üstüne üstlük taahhüt vermediği halde sadık kalan kullanıcına bir halt yaptığın yok, tam tersi zam üstüne zam. Safi bilmemneylik (siz koyun artık uygun kelimeyi), bunun başka açıklaması yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde Superonline Kurumsal müşterisiyim, 16 Mbit 50 GB AKN ADSL için aylık 35 TL ödüyorum. Aile şirketiniz, kendiniz veya eşinizin adına bir işletmeniz varsa Superonline Kurumsal müşterisi olabilirsiniz, tarifeleri epey hesaplı.

İşyerinde TTNET 24 Mbit 100 GB AKN Fiber için aylık 50 TL ödüyoruz; bunda taahhüt var ama işyerinin bulunduğu bölgede ADSL de dahil olmak üzere Fiber TTNET Fiber dışında hizmet alamıyoruz, o yüzden mecburen taahhüt verdik bari indirimli kullanalım diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanıcıyı bağlamak için yapıyorlar ama yeni düzenlemelerle kullanıcı istediği an bunu sonlandırıyor

nasil oluyor aga bu? kanunun adi ne? googlelattirip bakayim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

@@RFID Benim adsl yalın olduğu için +18TL hat parası var, yani 73+18=91 oluyor tutar. 

@@Najaz Valla şirket yok malesef.

Taahhütten vazgeçme denildiği gibi sadece o güne kadar aldığınız indirimin bindirimi şeklinde oluyormuş. Bir deneyelim bakalım biraz araştırdım bağlantı sırasında çok sorun yaşanıyormuş. İleride bağlantıda hizmette sorun yaşarsam TTNET'ten yeni taahhüt yaparım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vazgeçmesine geçebiliyosun ama o güne kadar aldığın bütün indirimleri ödemen gerekiyor diye biliyorum.

hayır, hangi tarih daha yakınsa(başlangıç-bitiş) o kadar ödüyorsun... atıyorum 2 yıllık taahhütüne 3 ay önce başladın, iptal edersen 3 aylık ödüyorsun... veya atıyorum taahhütün bitmesine 4 ay kala iptal etmek istedin, sadece kalan 4 ayı ödüyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam daha önce TTNET ile yaptığım böyle bir 24 aylık taahütte, TiestorN 'un açıkladığı gibi şöyle bir madde olduğunu hatırlıyorum:

"Taahhütnameyi imzaladığınız tarihten itibaren iptal ettiğiniz döneme kadar tarafınıza sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılarak, düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır."

Yani mesela 24 ay taahütün  22. ayında iptal ettirirseniz, son 2 ayın ücretini ödüyorsunuz, geçen 22 ayın indirim bedelleri toplamını değil. Ha bu şekilde taahütü iptal ettirmektense ben sürenin bitmesini tercih ederdim yine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok