Narcissus

CHW
 • Content count

  2,632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Narcissus last won the day on October 23 2019

Narcissus had the most liked content!

About Narcissus

 • Rank
  Kryptonian
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,854 profile views
 1. Nevet var öyle bi olay da... benim asıl merak ettiğim 4ncü jenerasyon ryzenlar x470lere takılabilecek mi..
 2. Ya ewt biraz boktan olduğunun farkındayım aslında ama Gears 5 ve Red Dead de bittikten sonra Eylüle kadar bi boşlukta olucam diye düşündüm.. Malumunuz Star Wars Fallen Order ve Doom Eternal in fiyatları kapı kolu gibi olduğu için direkt alıp oynama isteğini törpülüyor insanın..
 3. Geçtiği zaman dilimi, atmosferi, londra falan evet hepsi çok iyiydi ama resmen AC1 e dönüş gibi görevler koymuştu herifler akıl almaz bir grind vardı... Çocukları kurtar, binayı al, generali kaçır... 1653 kere aynı şeyi yaptırtıyordu oyun... Şöyle bir AC derlemesi yapmam gerekirse.. Benim için : Karakter (Ezio) ve silah kullanımı olarak halen en iyisi AC2 ve Brotherhood dur.. Görevler falan da güzeldir.. AC3 ile Far Cry 3 ün temeli olan sincaptan cüzdan, geyikten ayakkabı, domuzdan haşema yapma olayı geldi.. Hatta deniz savaşının temeli de bu oyundan o nedenle ben aslında herkesin karakterinden ötürü nefret ettiği 3. oyunu da severim.. Black Flag en iyi AC oyunu olmaya çok yakındır benim gözümde hatta olabilir ki bir AC oyunundan ziyade Pirates adında bi oyun gibidir.. Unity nin AC3 ün devamı gibi başlaması ve bazı farklılıklar barındırmaya çalışması güzeldi, yine syndicate gibi belli bir dönemi iyi yakalamış ve yansıtmış bir oyun olsada oyun çıktığında berbat glitchlere sahip olması ve yine karakterin biraz tırt ve oyunun kısa olması onu en iyi AC oyunu yapmaktan baya uzaklaştırıyor.. Sıralama yapmam gerekirse.. AC4(Black Flag) = Brotherhood = AC2 > AC3 > AC1 > Syndicate > Unity > Rogue derim... Buarada bunun gibi bi yazıyı sanki bi Assasins Creed oyunu başlığında da yazmıştım... Orada da sıralama yapıp bundan farklı yaptıysam rezalet çıkacak olsa da gidip kontrol edesim yok pek.. Son 2 oyun birbirinin aynısı ve biraz AC havasından uzaklaşmış oyunlar olsa da şu salak Oddysey i Cyberpunk çıkmadan bitirme hayallerim var .. hadi hayırlısı.. PS Tabi bu yukarıdaki sıralama seriyi yeni oynayacak biri için geçerli değil... Black Flagden öncesi kusmuk gibi gelecektir.. Hatta o bile eski gelebilir, yenilenmiş motoruyla Unity ve Syndicate den aşağısı kurtarmaz heralde..
 4. Hocam senin dilin ne söylii..
 5. Yalnız wazap ryzen 2000 lerden hiç bahsetmiyor... Ryzen 3000 lerin önceki ve sonraki üretimlerinin farklılığından bahsetmiş..
 6. Ryzendan aleyküm selam reyiz
 7. CDPR için bunun tek avantajı genelde senenin son 3-4 ayında çıkan oyunların Game of the year olabilitesi iken yatırımın geri dönüşünü daha 6 ay boyunca almayacak olmak ve yeni jenerasyonun da gelmesiyle yeni oyunların duyurulması oyun çıkmadan biraz gölgeleme yapabilir... Ki oyun çıktığı gibi yine 10/10 puanları toplarsa zaten bu küçük hesapların hiç biri anlamı olmaz.. ki bence gevurların holiday sezonunu beklemeleri bile belki daha iyi olurdu.. 2020 nin ilk yarısında çıkacak oyunlarınını yapan şirketler ofislerinde partiler düzenleniyor olabilir şu an.. Çünkü ben bile Cyberpunk geliyoken başka bir şeye para ve zaman ayırmanın manası yok hatta nisana kadar şu elimdekileri de bitirim de bi daha bakmak istemeyebilirim bile (witcher 3 sendromu) diyordum ... O nedenle son yarıda oyun çıkaracak şirketler dışında herkes mutludur heralde..
 8. Hoaydaaaa.. bütün gelecek planlarım altüst oldu
 9. Dizi şimdilik bu temenniyi sağlıyor gibi insanlık için..
 10. 8. episodeda amerikan dil ve kültür edebiyatı öğretim üyesi Holdo Hoca Holdo Manevrasıyla gezegen büyüklüğündeki ana geminin içinden geçiyor...! oha star wars a dair her şey saçmalık oldu nasıl ya diyoruz ... "Ee işte femdom episode 3 ü de beğenmemişti ondan" diyorsun... Luke skywalker ineğimsi yaratığın memesinden süt emiyor, yani ne gerek var diyoruz... ee femdom helal sütü emmemiş diyorsun... Finle, asya komunitesine yaranmak için filme sokuşturulmuş gereksiz rose filmin 25 dakikası boyunca anlamsızca 3 kuruşluk gezegendeki atları kurtardı, çalınan dakikalarımızı geri verin diyoruz..., captain phasma vs fin konusu ve hatta fin in gelişimi çok çok daha iyi işlenebilirdi ne bu şimdi diyoruz... eee femdom Lucasa saldırırken iyiydi di mi hadi bakalım oh olsun diyorsun... yani iyi niyetli olduğuna inanmak istiyorum, anladık fandomun eski episodelardaki nerd ragelerine fena takılmışsın ve şimdi de biz ne desek oh olsun diyorsun .. ee böyle olunca "içeriğe katkındaki kaliteden" söyleyebilecek bir şeyimiz kalmıyor ki hocam... ne desek aynı şeyleri yazıyorsun zaten.. Ya şu eski filmleri de eleştirirsek olayını da 2020de bi kenara bırakalım hocam, herkes her şeyin farkında.. bu forumda eski TC Kimliğindeki din hanesine Jedi yazdıran yok zaten rahat olabilirsin kimse hiç bir şeyi körü körüne savunacak değil zaten... ama olay şu ki yeni 3lemenin kötü olan özelliklerinin hiç birisi eski filmlerdeki eksiklerden veya saçma temeller üzerine oturtulmasından falan kaynaklanmıyor bu nedenle de eski filmleri temcitlemenin bi alemi yok...
 11. Hocam femdomcular sizi baya üzmüş hayatınınız önceki kısmında heraldeki, insanlar kendi düşüncelerini belirttiğinde bile "nnnooo femdomcular geri döndü" şeklide sağlıksız sanrılar yaşıyorsunuz.. Star Wars un herhangi bir filmini beğenmeyen kitle femdomcudur, maocudur algısından kurtulduğunuz zaman belki bu filmler üzerine daha rahat bi konuşmanın mümkün olduğunu göreceksiniz....
 12. Her zamanki gibi evet küçük siklamen..
 13. Henry Cavill's Face Modded Into The Witcher 3 https://www.youtube.com/watch?v=Vz7sw-t1KwQ
 14. Nevet hepinizin bu anı beklediğini biliyorum Geçen hafta gitmeme rağmen bi bekledim, bakalım 1 hafta bekleyince düşüncelerim değişecek mi diye... pek değişmedi.. Herkesin beklediğinin aksine direkt dalıp rezalet filmmiş falan demicem.. çünkü bunu dememi bekleyen insanlar gibi öngörülebilir bi bot değilim malesef, kişi kendinden bilir işi.. Öncelikle şunu söyleyeceğim.. son üçlemeyi birlikte değerlendirirsem bile... bb-8 dışındaki karakterlerin tamamı çok itici ve asla bağ kurulamayacak türde... Her ne kadar tüm dünya ırklarına seslensin united colors of benetton olsun diye kasılıp siyah beyaz sarı mavi her ırktan adam koysalarda 8. filmdeki dombili asyalı patatesin herkes tarafından kusmuk gibi karşılandığını görüp toplam görünme süresini son filmde 5 dakikaya falan düşürmüşler (daha önceki başlıkta bu organizmayı resmen baş karakter gibi burnumuza sokmak nedir diye ver yansın etmiştim uzun uzun demek ki duyulmuş ) Poe deseniz asla bir han solo karizmasına sahip değil ve finn de yani ne bilim rebel storm trooper iyi bi origin olsa da karakter olarak çok gereksiz nedense... Kylo Ren in bi Palpatine, Vader hatta Darth Maul karizmasına sahip olmaması zaten bu üçlemenin en zayıf karnı.. Rey ise bence çok çabuk tanrı kıvamına gelse de en star wars standartlarına uyan karakter.. Filmi tek olarak değerlendirmeden önce yine şunu söyliim; ben öyle fandom, femdom falan bilmem okumam, tartışmalarına girmem düşüncelerini de zerre önemsemem.. Her filmi kendi zevkime göre bağımsızca değerlendiriyorum ve star warsı diğer filmlerden ayrı tutup falan değerlendirecek bi durum da yok.. Yukarıda saga için yazdığım şeylere rağmen bu son film kesinlike kötü bir film değil, 8. film 1/10 olduğu için mi diye güzelliyorum diye düşündüm ama değil,. kendi başına değelendirildiğinde ortalama bi film... obinin yazdığı gibi durumlar yaratarak geçmişteki her filmden sevilen özelenen belki üzerinde en çok konuşulan konuları salataya doğranan salatalık gibi serpiştirmişler film boyu... ki abartı da olsa saganın bitiş filmi olduğu için bunu normal karşılayabilrim.. ama çoğu yerde 8. filmdeki sıçışı nasıl kapatabiliriz / yok sayabiliriz diye uğraştıkları da belli.. ki bu bence iyi bi hareket en azından bi bok yediklerini anlamışlar... çoğu şeyi biraz abartmışlar ama işte 8. filmdeki gibi saçmalamadıkları için izlerken beyninize hakaret edilmiş hissine kapılmıyorsunuz en azından her star wars filminden daha fazla diil (tabi ki 8 hariç)... Halen kaldıysa Star Wars filmlerini toplanıp sırayla izleyen gençler, 8. filmi yok sayıp direkt atlarlarlarsa bu rituellerini devam ettirebilirler... PS:Buarada muhtemelen şu zorii ve poe ile ilgili bi spinoff falan çekeceker bunlar benden söylemesi..
 15. Oyun xbox x ve pc de daha iyi çalışıyormuş zaten, bunu söylüyorlar genelde bütün incelemelerde... ben de alıcam ama şuan pcde indirimli haliyle bile 311tl olması benim için overkill.. 120tl ye falan düşmesi lazım almam için..