Televizyon önerisi
0

Bu konuda 35 mesaj var

TR'den bulunmayan modelleri yurt disindan alabiliyor muyuz?

TV'yi degistirme gunu geldiginde (pio plasma detected) eminimki isteyecegim urunler ulkemizde olmayacak...

Mesela bir LG oled e6 serisi gelir mi hic bilmiyorum

Getirtmek istesek vergisi algisi garantisi ugrasilcak dert midir acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili @@stardust, durumu şöyle anlatayım. Tv'yi bir yakınıma bakıyorum velakin teknolojiden uzak. Bana bir tv bak dedi bende forumun görüşünü almak istedim. 10 milyar sınırında bir rakam söyledi de inan 10 milyarlık alsam değmiycek.Yani siparişi verenler oturup digiturk izliycek uydu izliycek.Playstation ,pc bağlamıycaklar.Bluray oynatıcı olabilir, cd yi takcak oynatcak.3d gözlük falan kullanışsız onlar için ilk heves takarlarda bir süre sonra üşenirler, photo sharing falan olabilir.. Kamera yada,telefonundan fotoğraf izliycek.4k yayın şuan televizyon kanallarında yok.İlerde digiturk gibi servislere ne zaman gelir bilmiyorum.65 inch 4k bir televizyon fayda sağlarmı doğrusu çözemedim onlar için. Düşünüyorumda kaliteli bir 1080p oynatan alıyım 4k yaygınlaşınca savelediğimiz parayla değiştirelim. Yoksa 4k yayın yakında gelirmi dersiniz? Ne yapmalı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ilk 8K TV örneği de görüldü, ancak piyasaya verilmeyeceklermiş, 2020 Tokyo 8K yayınlanacakmış ve bu etkinlikten önce piyasaya çıkan modeller olacakmış, 8K artık teorik olarak 35mm filmi birebir karşılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Erwin 55''ler 65''e göre daha uygun fiyatlı aradaki fark aman aman olmasaydı şu önerdiğin philips'i aldırtcaktım. 55den önerin nedir?

55" dediğim Sony iyidir.

Ayrıca aynı seri Philips'lerin 55 olanı da iyidir.

Edit:

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-55pus7101-12-55-in%C3%A7-139-cm-ekran-ultra-hd-4k-smart-led-tv-1162469.html

https://forum.donanimhaber.com/m_117293901/tm.htm

2016 Philips. Madem fazla para harcamak istemiyorsun üsttekini alabilirsin 4.000'e.

Yukarıdaki konuda kullananların yorumları var az çok fikir oluşabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok