Ucuz Akıllı Bileklikler
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

mi band 2 var bir de . Kalp tepe atımını ölçebiliyor. 

ilk mi band 'ı forumda epey kullanan var . Ben de almıştım bir tane. Bir süre kullanıp bıraktım. 

Pil ömrü çok uzun . 45 güne yakın gidiyor. Ekranı olan modelin pil ömrü daha  kısadır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi Band var bende, arada bir kullanıyorum. Şarjı bi aydan fazla gidiyor rahat. telefonla sync olup gelen cagrılarda titremesi en sevdigim özellik, fazla spor yapmayan biri olarak adım sayar ını ölesine takip ediyorum.

Mi zaten başarılı bi marka, üründe gayet iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi Band S versiyonunu ben de yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. iPhone uygulaması ile telefona eşlemesi ve senkronize etmesi çok kolay. Apple'ın sağlık uygulaması ile entegre olabiliyor, böylece adım sayar, nabız atışı, gece uykusu gibi verileri oraya da gönderebiliyor. Geldiğinde yani 15 gün önce usb'den şarj ettim halen %65 civarı şarjı var. Alırken siyah bandın yanında bir de yedek mavi bant almıştım, henüz siyah ile kullanıyorum. Oldukça hafif ve kolunuzda unutmanız olası, ayrıca su da geçirmiyor. Banyo zamanı bile çıkarmıyorum. Yedek kayışla birlikte 18-19 dolar gibi bir paraya aldım ki bunun 3-3.5  doları ek kayış zaten. Yazılımında birkaç bug vardı onu da düzelttiler şu anda. Hani olmazsa olmaz bir şey mi değil ama bu tip konulara merakınız varsa açıkçası bu fiyata çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 41 gündür kullanıyorum. olmazsa olmaz değil ama gayet memnunum. pil konusu tatmin edici henüz 1 kere şarj ettim ilk şarjı 3 hafta sonunda 21gün %10un altına indi. şarj ettim şimdi 20gün geçmiş %21de pil. 3-4hafta rahatlıkla gidecektir. bildirimleri, sleep tracker'ı ve hr monitörü kullanıyorum. sadece adım sayar olarak daha uzun pil ömrü sağlayacaktır...

cihazdan beklediğim tek bir özellik var. mi'ye de mail attım. yazılımla halledilecek birşey olsa da bunun için ayrı bir model sürseler yine alırım...

yazılımda aktif spor yaparken nabzı da loglayacağı bir özellik eklemelerini bekliyorum. atıyorum 1 saatlik koşu süresi boyunca 20şer saniye aralıkla nabzı ölçüp hr zone larını bir grafiğe dökmesini bekliyorum. ayrıca ritim bellirlenen bir seviyenin üzerine çıktığında titreşim ile haber verebilir. bunu ant ile haberleşen göğüs bandı ile yapabiliyorum fakat telefonun da yanımda olması gerekiyor ki bunu istemiyorum... böyle basit bir bileklik ile bunu yapabiliyor olmak çok işime gelecek.

edit : bu iş beni epey sarmış olsa gerek azönce  Garmin Fenix 2 siparişi verdim http://www.ebay.com/itm/172119563310 bunun gazıyla tekrar bisiklete binmeye dönebilirim. bir de bunun yeni versiyonu (gayet de olmuş versiyonu) Fenix 3 var ama fiyatı en az 3 katı. sapphire titanium hr modeli var ki ondan hiç bahsetmiyorum... zira başlıktaki "ucuz" tanımlamasına hiç uymayacak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkurler anladim.

Yahu bundada ekran yok :)

Vazgectim almaktan.

Garmin'in saati var bende nabız da ölçen, 106kg idim dört sene önce üç senedir de 72-73 Kg aralığında gidip geliyorum, ben koşarken kullanıyordum ama bir buçuk yıldır koşmuyorum, yağ yakma aralığı diye sağda solda belirtilen, bilimsel bir temele dayanıp dayanmadığını bilmediğim aralıkta kalmak için kullanıyordum ve memnundum saatten. Dekatlon'dan almıştım.

Ama bilekten ölçmez bu, göğüs bantıyla ölçüyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dekathlonda 50-60 tl ye var boyle saatler. 

Garmin olanlar daha iyidir ama fiyatlari cok yuksek oluyor onlarin.

Son zamanlarda pek hardcore kardiyo yapmiyorum o yuzden vazgectim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok