Spotify yeni üyelerine chromecast hediye ediyor.
0

Bu konuda 18 mesaj var

Ben açıkcası foruma yurtdışından katılan  yada seyahat falan düşünen varsa o şekilde edinebilir diye düşündüm. Chromecastin tr içi edinimi yok malesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify nedir cok basitce anlatabilecek var mi?

bu soru ciddi mi :icon_eek:  :lol: bilmeyen kaldı mı yahu...

itunes vari müzik programı diyelim o vakit en kısa anlatımı bu olur sanırım. cüzi bir aylık ücrete pcde ve telefonda reklamsız müzik... neredeyse her sanatçı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu soru ciddi mi :icon_eek:  :lol: bilmeyen kaldı mı yahu...

itunes vari müzik programı diyelim o vakit en kısa anlatımı bu olur sanırım. cüzi bir aylık ücrete pcde ve telefonda reklamsız müzik... neredeyse her sanatçı var.

download yok stream ediyor müzikleri birde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

download yok stream ediyor müzikleri birde.

Ücretli üyeyseniz, müzikleri indirip, internet yokken de dinleyebiliyorsunuz. Ancak indirilen şarkılar, örneğin telefondan, başka bir yere kopyalanamıyor. Yani şarkılar sizin olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

enpara da yeni üyelerine çakma rotring hediye ediyor  :P  kalem scrikss marka, ufak bir de not defteri var, kırtasiye manyağı olarak hoşuma gitmedi değil, fazla mal göz çıkarmaz neticede.  :8

post-516-0-31964500-1455880939_thumb.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enpara 100k üzeri mevduatlarda 8 gb toshiba usb gönderiyor, kıllanan adam figürlü. Bir de belli bir süre sonra çikolata vs. gönderiyor. Konuyu baltaladım biraz ama hoş hizmetler

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@pentaman Ne kadar süre mevduatta kalması gerekiyor ? Şöyle hızlıca aramızda mevduat dolaştırsak falan... :)

Çok uzun süre gerekmiyor sanırım, birkaç güne geliyor. Kıllanan adam figürü çok hoş olmuş, 8 gb az olsa da çok dikkat çekici, her gören bir daha bakıyor :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkur ederim.Video'ya bakamadim henuz gerci ama.

Soru ciddi bu arada, hic kullanmadim web sitesine falan girip bakmisligim da yok.

Youtube'da hersey varken bir muzik stream servisine ihtiyac duymadim acikcasi. Chromecast ilgimi cekti aslinda :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Youtube'da hersey varken bir muzik stream servisine ihtiyac duymadim acikcasi.

bunların kalitesi youtube'dan daha iyi :) youtube sonuçta video için yaratılmış bir site, müzik kalitesi olarak iddialı değiller. hoş, video kalitesi de çok iyi sayılmaz da neyse :lol: çok fazla sıkıştırma var...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunların kalitesi youtube'dan daha iyi :) youtube sonuçta video için yaratılmış bir site, müzik kalitesi olarak iddialı değiller. hoş, video kalitesi de çok iyi sayılmaz da neyse :lol: çok fazla sıkıştırma var...

Şu anda 1080p 60fps videolar var youtube 'da , kalitesi de iyi. Blueray değil tabii ama gayet iyi. Netflix 1080p den iyi mesela. 

Spotify'ın esprisi mobilde ve artist/song radio ouşturabilmesinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

60fps'nin olmadığını bilmeyen yok da, 30 da olsa 60 da olsa hızlı ve karmaşık sahnelerde görüntü çok bozuluyor (oyun videolarında mesela), sıkıştırma kalitesi hala çok iyi değil...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İş Bankası kartı olanlar için iş cepten 3 aylık spotify premium çekilişi var. Fırsattan yararlanmak isteyenler katılabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok