En iyi Media Player?
1 1

Bu konuda 84 mesaj var

Ben beğendiğim ve sorun yaşamadığım yazılımı değiştirmeme takıntım nedeniyle tüm video izleme işlerimi Gom Player ile yapıyorum. Denemediyseniz bir bakmanızı tavsiye ederim. Altyazı senkronizasyonu ..vb yapması da çok zor olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deinterlace blendi acinca kutucuklar yokoldu genede cok noisy. Sanirim film dandik baska bir filmle daha deneyecegim 4k yi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F1 F2 kaydırılıyor şu fps olayına bir çözüm bulamadılar hala illa ya fps ayarı aynı bulacağız yada manuel değiştirilecek. Algoritması ile otomatik embed yapan player bulamadım.

fps leri farklıysa kaydırarak çözemezsin , senkronisyondaki bozukluk sabit değil çünkü . Onları çeviren yazılımlar , web uygulamaları var .

Ama kodi , mpc zaten doğru altyazıyı buluyor.

Kodi deki sorunu çözdüler bu arada. Windows store da ki universal uygulama güzel çalışıyor. Update derdinden kurtardı beni. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

fps leri farklıysa kaydırarak çözemezsin , senkronisyondaki bozukluk sabit değil çünkü . Onları çeviren yazılımlar , web uygulamaları var .

Ama kodi , mpc zaten doğru altyazıyı buluyor.

Kodi deki sorunu çözdüler bu arada. Windows store da ki universal uygulama güzel çalışıyor. Update derdinden kurtardı beni. 

hmm program içi yazı arattırıp indiriyorsunuz sanırım bir deneyeyim, bugüne kadar hep altyazilari sunan sitelerden indiriyordum teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MPHC'de filmi açtığınızda klavyeden "D" ye basın otomatik olarak uyumluları gösterecektir. Ancak arada kayma olabiliyor en azından bu şekilde fpsleri uyanları bulabiliyorsunuz. Çok olsa 1-2 saniye ileri veya geridedir. Onu da F1 ve F' ile ayarlayabilirisiniz. @@RFID

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MPHC'de filmi açtığınızda klavyeden "D" ye basın otomatik olarak uyumluları gösterecektir. Ancak arada kayma olabiliyor en azından bu şekilde fpsleri uyanları bulabiliyorsunuz. Çok olsa 1-2 saniye ileri veya geridedir. Onu da F1 ve F' ile ayarlayabilirisiniz. @@RFID

Teşekkürler deneyeceğim  :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son seyrettigim birkac 4k HEVC (x265) filmde nedense hem vlc hemde potplayer sorun cikarttilar hatta acmadilar falan.

5k player diye bir program kurdum o hic calismadi..

Media player black edition diye bir player kesfettim o cok basarili ve sorunsuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hevc desteği gereken bir donanım aranıyorsa Rasperri pi den mp yapmak çözüm olmayacak  , gpu desteklemiyormuş.

Xiaomi 'nin yeni player i destekliyor sanırım ama henüz Türkiye'ye gönderen yok. 

Alternatif olarak şu tip ürünler var ama fiyatları bunlarla aynı ligde değil.

http://techreport.com/news/31054/asrock-beebox-s-reports-for-htpc-duty

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bluray iso larını izlemek için hangi playerı kullanıyorsunuz? Hangisni VLC,MPC  sorun çıkardı. 

MPC 'nin yeni sürümü çıkmayaktı diye hatırlıyorum, birileri fork gibi birşeyer yapıyor herhalde.

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/MPC-BE.shtml

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/Media-Player-Classic-Qute-Theater.shtml

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok