office 365 üzerine
4 4

Bu konuda 77 mesaj var

Teşekkürler hocam. Sanki wikipediada farklı bir build sürümü gördüm gibi geldi. Sanırım o retail sürüm. Subscription sürüm farklı olması normal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

El yazısı desteği arttırılmış. Bunlar ipad pro a darbe. Mesela onenote ios ta var ama el yazısı desteği yok onda. 

İlk dikkatimi çeken çok hızlı başlaması oldu. Eskisi çok yavaştı , iyi oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de güncellemeyi kontrol ettim ama of 2016 yüklenmedi , yazılım güncel diyor... hmmm..   365 E3 kurumsal paket.

Özellikle Power View ve Power Pivot Chart muhteşem olmuş.  Kurumlarımızı analiz ederken yaptığım analiz çalışmalarını çok kolaylaştırmış , dünden beri üzerinde çalışıyorum. Birçok sorgudan kurtarıyor , daha çok görsel çalışmayla bile tabloları bağlayıp özet rapolar ve grafikleri oluşturabiliyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beceremediler. Ama açıklama kötü. Bazı kullanıcılar DVR arşivlerini bilmemnelerini soktular diye açıklamaları tam bir çam devirme. Kurcalıyorlar dosyaları pvenkler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ne dvr arşivi soktum ne müzik kopyaladım, iş dosyalarımı göndermeye çalıştım defalarca her seferinde yarıda bağlantı koptu çok sıkıldım artık. kullanım sürem bitince crackli office 2016 ya döneceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

millet dvr arşivini yükleyip, şikayet konusu olunca zaten yasal nedenlerle de bakılmıştır. 

Sınırsız alan verdiklerinde ,bunun olacağı belliydi. Önlem alamamaları daha garip. 

Mesela Google Photos ,sınırsız diyor google. Ancak fotograf arşivini yüklemeye çalışanlar, belli sürede , bir limit geçildiğinde , upload un yavaşlatıldığını veya kesildiğini görmüşler. 

Madem sınırsızı kaldıracaklar, 1TB değilde , 5TB falan versinler bari. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arstechnica konu ile ilgili haberine güzel bir başlık atmış "Microsoft drops unlimited OneDrive storage after people use it for unlimited storage".

Bu tarz kullanıcılar her serviste oluyor, Crashplan da Backblaze'de daha önce ortalamanın çok üzerinde yedek alan kullanıcıları olduğunu ama ortalamaya bakıldığında bunun sorun yaratmadığını söylemişlerdi. Microsoft bu iki firmadan da kat kat büyüktür, muhtemelen başka nedenler vardır limit getirmelerinin altında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen eşimin okulunda kendisine verilen bilgisayar olduktan sonra office 365 için harcadığım paraya üzülmeye başladım.

Bir şirket kursam herhalde herşeyi linux ve libreoffice üzerine kurardım. Kafam rahat. Masraf yok bişi yok.

Açıkçası tamam über vbs li dosyalarla uğraşma durumunda kafası karışıyor belki ama o kadar da karmaşık dosyalara girmeye gerek yok.

Muhasebe vs bu tarz işler excel ile yapılmaz zaten. Adam gibi yazılım alınır o da cloud oluyor zaten artık. Gerisi email client ve basit word processing ve numeric hesaplama. Gerisi traş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

office 2013 kullanıyorum ve 2016 da pek bir fark göremedim o yüzden ben yükseltmem herhalde ama ilk defa alacaklar için uygun olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Office 'e yeni güncelleme gelmiş. 

http://www.neowin.net/news/microsoft-adds-a-ton-of-features-to-office-365-in-the-july-update

Onedrive 'a resimlerinizi upload ediyorsanız , pokemon tanıma özelliği eklenmiş.  Face recognition olsa, google gibi, daha çok işe yarardı.

Onenote 'un webclipper 'i güncellenmiş. Bu sefer olmuş. Evernote kullanıyordum eskiden sırf bu yüzden ,şimdi yetenek olarak yaklaşmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Word de yazım hatalarını yakalama baya gelişmiş gibi görünüyor bu yeni update ile. 

Bunu sistem düzeyinde çalıştırmanın yolu yok mu? Edge 'de yazım hatalarını da düzeltsin  mesela.  Öyle bir seçenek olsa Edge 'i öne çıkarırdı. 

Şu anda Chrome içim Grammerly ekini kullanıyorum , bunda sadece ingilizce desteği var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

office 365 'te kurumsal skype yokmuydu? Bende normal sürüm açıyor, office hesap sayfasındanda download yok skype'a yönlendiriyor. Ordan kurunca beyaz arayüzlü skype çıkmakta koyu kurumsal olanın download olayı nasıldır bilen varmı acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
 Microsoft ofice hesabı aldım kendi e-mailim ile kayıt oldum ve  arkadaşım ile paylaştım. Office'i arkadaşım kendi e-maili ile paylaşılmış hesaptan indirdi kurdu, lakin ürün lisansızdır diyor office orjinal olduğu halde çözümü nedir? Paylaşılmış hesaptan office kullanılamıyormu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sistemde kurulu eski officelerin tamamını kaldırması gerekmekte. Sistemdeki KMSpico pisliklerini de kaldırması gerekmekte varsa. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen uygulama aracıyla sistemden office'i kaldırıp tekrar kurulumu gerçekleştirdik. Hesabı etkinleştirmek istediğimizde sihirbazdan hata kodu: 0x80072EFD almaktayız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok