Oscar Ödül Töreni
1 1

Bu konuda 12 mesaj var

Beklenen oldu leo en iyi aktör olarak oscarı kaptı beraberinde filmle 32 milyon dolarıda götürdü.

1280_leonardo_dicaprio_Getty_476575303.j

Leonardo ve Oscar üzerine o kadar çok konuşuldu, yorum yapılıp dalga geçildi ki; adamın oscar kazandığına sevinebilmiş olması şüpheli  :P

İlk filmin, bir tarafı çocuk kalmış bünyemde yeri hala farklı olsa da MadMax, izlediğimizde "iyiydi be yaw" dedirtmişti. Sevindim  :alkis:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mad Max tahmin edemeyeceğim kadar başarılı bir filmdi, direk insanı filmin içine çekiyordu, ne aldıysa bileği ile aldı bence. 

Caprio'nun ise şu saate kadar ödülünün olmaması komikti zaten, filmi izlemedim ama trailer'lardan görüdğüm kadarı ile sonuna kadar zorlamış kendini. 

Kubrick'in, Charlie Chaplin'in (aday bile gösterilmemiş); Kurosowa'nın, Sergio Leone'nin Oscar alamadığını düşünürsek sistem bir garip zaten, çok da hakedene verildiğini söylemek mümkün değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mad Max tahmin edemeyeceğim kadar başarılı bir filmdi, direk insanı filmin içine çekiyordu, ne aldıysa bileği ile aldı bence. 

Caprio'nun ise şu saate kadar ödülünün olmaması komikti zaten, filmi izlemedim ama trailer'lardan görüdğüm kadarı ile sonuna kadar zorlamış kendini. 

Kubrick'in, Charlie Chaplin'in (aday bile gösterilmemiş); Kurosowa'nın, Sergio Leone'nin Oscar alamadığını düşünürsek sistem bir garip zaten, çok da hakedene verildiğini söylemek mümkün değil. 

Bende torrent bluray bekliyorum izlemek için :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mad Max'in en iyi filmi de almaması saçmalık. Sırf uyarlama hikayeye verecekler diye gittiler Spotlight'a verdiler.

Ayrıca Idris Elba bana göre aday gösterilse Leo'nun en büyük rakibi olurdu. Neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene siyahiler aday bile gösterilmedi diye bu sene siyahilere saçtılar ödülleri.

bdad55f8c5fa96f022d303f0c70c999e.jpg

Amy Adams sen nasıl bir güzelliksin böyle. :new_love:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi film'de olaylar olaylar... :D :D

Gerçi o eleman siyahi yerine beyaz biri olsa o film Oscar'ı alır mıydı o da tartışılır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım hata Warren Beatty ye best pictures yerine best actress kağıdının verilmesi nedeniyle oluyor. O da Emma Stone un altında La La Land i görünce onu anons ediyor.

İnsanlık hali tabi ama böyle büyük bir organizasyonda olmamalıydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok