Enpara yüzde 50 kampanyası -kısmen- devam ediyor
0

Bu konuda 45 mesaj var

Aslında ayın enparalısı olma çok kolay birşey, istemeden oluyormuşum ben her ay. Adamlar sonuçta kampanya düzenlerken bir karşılık bekliyorlar, sadece %50'lik avantajı kullanmak bir yere kadar demişler sanırım:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayın enparalısı olmanın şartlarını değiştirmişler. En az 5000₺ bulundurmak da bir seçenek olmuş. Böyle daha kolay tutturmak , yoksa ana banka hesabınız değilse, eksik kalıyor hep.

Windows Store eklenmiş. Ordan oyun almak için kullanılablir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere 'Ayın Enparalısı' denir.

Bu işlemler:

list1_ayin.png

Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL'lik para girişi olması

list2_ayin.png

Toplamda en az 100 TL'lik para transferi yapılması

list3_ayin.png

Toplamda en az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödenmesi

list4_ayin.png

En az 1 adet fatura ödenmesi

list5_ayin.png

Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi

list6_ayin.png

ATM'den en az 1 defa para çekilmesi

list7_ayin.png

Encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

list9_ayin.png

Geçen ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması

list8_ayin.png

Geçen ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi

İlk bakınca oha bunların hepsi her ay nasıl yapılır dedim de 5 tanesi belki olabilir..  De şu kadarını yaptınız bu ay falan diye bi checklist falan yapsınlar bari.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Steam in gitmesi beni derinden yaralamış olsa da önümüzdeki aylarda MS Storedan Gears ve Tomb Raider ı alabilirm şu şekilde..  ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayın enparalısı olunca %20 indirimli uçak bileti kampanyasına girebiliyorsunuz, işin hoş tarafı uçak biletini aldığınız zaman encard ile alışveriş yapmış kabul ediyor sizi, ayrıca uğraştırmıyor yani. Ben kullandım, 7 Nisan'da 50 TL'nin iade olmasını bekliyorum şimdi. Bu arada o kadar uzun süre oldu ki, enpara dışındaki bankacılık uygulamaları çok kötü geliyor bana. 3-4 tane kredi yüzünden bütün bankalarla haşır neşir oluyorum her ay, hiçbiri enparanın yanından geçemez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@pentaman Uygulaması güzel , temiz bir arayüzü var , ama ne özelliği var bu kadar öne çıkan? Çünkü özellik olarak çok kısıtlı. 

Diğer bankalardan garantinin uygulaması iyi. igaranti 'nin uygulaması bol renkli ama kullanışlılık olarak iyi değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EFT/havale kısmı çok kolaylaştırılmış, hızlı işlemler olarak tanımlama yaptığın zaman inanılmaz hızlı herşey. Yine birikim hesabında sorgusuz sualsiz %11,5 iyi bir oran. Bizim maaş bankası Halkbank, her ay önce parayı enparaya havale edip bütün ödemeleri buradan yapıyorum. Kredi ve kredi kartı ödemeleri, 3 fatura ödemesi, çocuğun okul taksidi vs derken her ay 15 civarında kalem var ödeme olarak. Biraz da ben çok seviyor olabilirim ama çok başarılı bence :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lastpass uygulamasını mobilde kullanmak için gerekli abonelik android uygulaması içerisinden (google play üzerinden) enpara kampanyasına dahil olarak alınabiliyor. İndirimsiz 30 lira civarı bir yıllık abonelik, kullananların aklında bulunsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanya yıl sonuna kadar uzatılmış. Steam 'i çıkarmasalar iyiydi.

Enpara kullanıcılarına Finansbank şubelerinden para yatırma hakkı verilmiş ek olarak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hesapların çoğunu şubesiz bankacılığa geçirmek mantıklı aslında. 

Kullanmadığım banka hesaplarını kapattım , geriye kontrol edilebilir sayıda banka kaldı. Şube olmasının bir avantajı yok artık benim için . Yıllardır gitmedim bile şubeye. 

Garanti bankasındaki hesabı da aslında igaranti ye çevirebilirim ama Enpara avantajlarının sürekli olacağı garantisini veriyor. Garanti bankası ise son tarih veriyor.

Enpara gene iyi , aslında bu zamana kadar geçseniz daha iyiydi. Güzel kampanyaların , yüksek faizin çoğu bitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enparaya geçmiş oldum ben de. Diğer tüm banka hesaplarımı kapattırmaya başlıyorum. Gerçekten dendiği kadar iyi sanırım. Maaş gelsin paraları oraya cukkalayayım ondan sonra kararımı verecem. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enparaya geçmiş oldum ben de. Diğer tüm banka hesaplarımı kapattırmaya başlıyorum. Gerçekten dendiği kadar iyi sanırım. Maaş gelsin paraları oraya cukkalayayım ondan sonra kararımı verecem. 

Diğer banka hesaplarının hepsini kapatmazdım ben olsam. Büyük bankalarıdan birini tutmak lazım en azından . 

Enpara güzel ama henüz her fonksiyon yok serviste . Mesela ödeme yapılması gereken bir yer olduğundan Garanti, işbankası vs destekliyor ama enpara 'da olmayabilioyor. 

Ya da yer yatırım olanağı yok. Mesela fon , hisse senedi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ziraat var elde onu tutarım belki. enpara tüm paramın birikeceği yer olacak. Tabi belli bir meblağ üzerine çıkar mı bilmem ama çıkacak olursa onu zaten bankada tutmam gayrimenkul vs yatırıma sokarım da hayatta o kadar birikimim olur mu emin değilim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify kampanyadan spotify ın isteği üzerine çıkarılmış.

Link bulamadımşimdi, yanlış hatırlamyorsam enpara insiyatify ile yıl sonuna kadar devam ettirilecekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kafeingo'dan 78 TL lik siparis verdim gecen hafta. 48 TL'ye indi. 78 aldigim miktar icin pek ucuz degil ama kahveleri iyi ise 48 guzel firsat. Bakalim, 19'unda gondereceklermis, test edip yorum yazarim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayın enparalısı şartları değişirilmiş. Hesapta bir miktar bulundurmak gerekiyordu bir önceki ay,onu kaldırmışlatr.

Android uygulamsı güncellenmiş ,yağ gibi akıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok