Video birlestirici, foto ekleyici yazıl önerisi
0

Bu konuda 10 mesaj var

Merhabalar, telefonda videoshow diye bir program kullaniyorum ancak edit islemlerinde telefon kullanım disi kalıyor uzun süre. Bir de yer problemi oluyor, yarım kalabiliyor. Bilgisayar icin HD video editleyip yazi yazabilecegim resi ekleyebilecegim, reklam ilavesi olmayan yazılım önerisi rica edecektim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vidyo için virtualdub. lakin vidyoya yazı gömme konusunu bilmiyorum, muhtemelen o iş için de bir filter vardır vdub'da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam VLMC varmış VLC nin yapımcılarından. Bence çok daha tatlı bir çözüm olur sanki ? Henüz betası çıkmamış tabi ama şuradaki bir listeye bakılırsa OpenShot ve ShotCut epey güzel göründü. 

http://observer.com/2015/08/these-free-video-editors-can-match-the-pricey-ones-features/

Hala alpha durumunda sanırım. En son 0.2.0 sürümünü yayınlamışlar test için. Nihai sürüm çıkarsa güzel bir seçenek olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

After Effects'e falan gerek yok (Premiere'e, Flame'e hiç gerek yok).

VSDC bu tür basit işlemler için işinizi görecektir:

http://www.videosoftdev.com/free-video-editor/download

Yükledim, birleştirdim, şimdi çalışıyor program, bitince bir link veririm buraya, biraz videolarda birbirine bindirme yaptım sanırım kesme işlemleri yaparken ama bu kadar olsun şimdilik, anı videosu çekiyorum sonuçta, düğün değil D:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu video vsdc ile bilgisayarda birleştirildi. Biraz atlama ve kalitede bozulma oldu gibi.

Bu video telefonda videoshow app ile birleştirildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok