çift hatlı telefon & whatsapp
2 2

Bu konuda 8 mesaj var

merhaba arkadaşlar, eşim lg g2 telefonunun ekranın 1 ay içinde 2.kez kırmayı başarında telefonu değiştirmeye niyetlendik.

çift hatlı bir telefon alırsak ofis telefonundan kurtularak tek telefona düşecek.  artık sipariş tedarik süreçlerinde insanlar whatsapp kullanıyor. ondan çift hatlı telefonda bu 2 hat üzerinden aktif 2 whatsapp olması önemli bir kriter.

bunu nasıl yapıyoruz? forumda kullanan var mı acaba? birsürü uygulama var bu iş için ama bu uygulamalara birsürü permission verip deneme yamulma modunda tecrübe etmek istemiyorum. en sık karşıma çıkan switch me uygulaması, bu uygulamada hesap değiştirmeden 2 whatsapp uygulamasından da notification alabiliyor muyuz?

pratikte işe yarar şeyler değilse ömür törpüsü oluyorlarsa tek hatlı bir telefon alacağız. çift hatlı diyince samsung a7 ve paralel ithalat lg g4 seçenekleri dışında alternatif yaratamadık (bir de lenevo var aslında ama onu listeden çıkardık.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kisisel ve is amacli 2 telefon kullaniyorum. Cift hatli telefonlar yuzunden başıma gelmedik Is kalmadi. Illaki bir seyler allak bullak oluyor hangi hattan nereyi ariyorsun bu bile karisiyor. Bazen.

Bu yuzden 2 telefon tasiyorum. Belki yeni android sürümleri ile. Mantikli hale gelmistir cift hat isi. Ama en temizi cift telefon bence...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tek telefon kullaniyorum.

Whatsapp 1. Sime kurulu. Baska program la belki 2. Sim icin whatsapp kullanilabilir ama normalde yok, tek numaraya yapisiyor.

Asus zEnfone 2 kullaniyorum.

4GB ram, 32GB hdd, 4x2.2Ghz. Memnunum.45 dakikda yuzde90 sarj dolumu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

azönce paralel ithalat çift hatlı bir g4 siparişi verdik, konu hakkındaki tecrübelerimizi ayrıca yazarım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci whatsapp uygulaması fork olup da ayrı isimle kurulursa sisteme o zaman açılabiliyor. 

Whatsfapp ve whatsapp diye iki uygulama olarak kullanılabilir. Whatsapp için buna uygun forklar var sideload ile yüklenebiliyorlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok