3 ay boyunca Spotify Premium 0,99 TL
0

Bu konuda 17 mesaj var

Spotify ilk defa premium olacaklar için aylık 0,99 TL lik bir kampanya başlatmış. (Daha önce premium olduysanız hem 1 lirayı çekiyor hem de premium yapmıyormuş :) ) Sonraki aylarda 9,99 olarak devam edecek tabi. 

Benim Apple Music deneme sürem bitmek üzere olduğu için girmeyi düşünüyorum, sanırım teklif 30 Haziran'a kadar geçerli. 

Premium farkları 

- Free de bir dinleme limiti varmış (ben hiç yaklaşmadım)

- Reklam olmuyor

- Müzik kalitesi farklıymış 

-Çevrimdışı dinleme mümkünmüş.

Ayrıca benim yeni aldığım Pioneer AVR Spotify destekli gözüküyor, onu kullanabilmek için Spotify Premium gerekiyormuş. Ben 1 haftalık deneme başlatmıştım, uğraştım ama beceremedim. Gene de sakin kafa denemek için Premium kullanmak iyi olacaktır. 

Şu adamlar yıllık için adam gibi bir kampanya yapsalar, onu da enpara ile birleştirsek de alsak geçsek, konuyu kafamızda kapatsak. (Millet sanal kartlarla sürekli yeni abonelik açıyormuş, Android telefonlarda premium özelliklerine yaklaştıran illegal apk lar kullananı varmış vs vs. )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 3 aylık kampanyanın sonu Enpara kampanyasının şu anki bitiş tarihini geçiyor, Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak da var tabi... 

Bi deneyeyim de, evdeki AVR işini çözersem yıllık alıp kafamı kampanya falan uğraşmadan dinleyip geçebilirim. (  AVR Spotify Connect var diyor, ama akıllı bir cihazi eşleştirip de ordan başlatmadan çalamıyor, ben ne anladım o işten. Ki başlatamadım da...) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllık satılıyor mu ki? Olsa iyi olur bir kere alıp geçerdik. 

Ebay'de vardı öyle satanlar ama yeni hesap açmak gerekiyor, eskisindeki ayarlar, favoriler vs gidiyor.

Edit: Yıllık varmış ama fiyat avantajı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen... 

Yıllığın avantajı enpara gibi bir kampanya bitmeden birleştirmek olabilir, yoksa aylık 10, yıllık 120 hesabı bizde çok tutmaz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

(Daha önce premium olduysanız hem 1 lirayı çekiyor hem de premium yapmıyormuş :)

hehheeh

anti mezarci measures have been deployed :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yenı kampanya basladı , 6 kişilik aile hesabı 15 lira olmuş...

Aylık 2,5 TL gibi bir rakama denk geliyor kişi başı ve kampanya sonu yok gibi gözüküyor. Biz 4 kişiyi bulur bulmaz aldık aboneliği, nasılsa 2 kişi bulunur arada...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten eşim ve kızımla aile hesabı kullanıyorum. Şimdi baktım 3 kişi daha eklenecek yer açılmış aile hesabında.. Spotify kadar verdiğim paraya acımadığım pek servis yok son dönemlerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatı 15 liraya inmiş olmalı, 3 kişiye daha da ücretli/ücretsiz servis sağlayabilirsin @ :) 

Şu adamlar bunu 6 aylık satsalardı da enpara falan üzerinden bir 50 lirasını daha ödemeseydik iyiydi :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz zaten bir aile olduğumuz için artık gir çık ile uğraşmayız, ayda 2,5 lira da bozacak bir para değil.

Dahası bende vodafone red den dolayı da bir spotify olsa gerek. (O aboneliğimi başkasına verebiliyor muyum, bilen bana söyleyebilir mi?) 

Ama hiç kullanmamış olanlar için şu 1 liralık kampanyayı deneyin derim, parasının hakkını veren bir sistem. (Korsanı bitirmenin yolu bu tip servisler, Spotify premium üyeliği geldi geleli mp3 indirmek denen kavramın manası anlamını komple yitirdi)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Email gelmis, "Spotify Premium, 3 aylık sadece 0,99 TL" diyor... 

Şuanki mevcut aboneler yararlanabiliyormu? Sanki yeni aboneler için gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanki mevcut aboneler yararlanabiliyormu? Sanki yeni aboneler için gibi.

Yararlanamiyor sanirim;

Bu Tanıtıcı Deneme Teklifini yalnız bir kez kullanabilirsiniz. Premium veya Sınırsız hizmete abone olmuş veya daha önceden 30 günlük ücretsiz deneme teklifi veya 60 ünlük ücretsiz deneme teklifi kullanmış iseniz bu Tanıtıcı Deneme Teklifinden yararlanamazsınız. 

[ https://www.spotify.com/tr/legal/intro-offer-terms-and-conditions/ ] ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mevcut kullanıcıların çoğu bu kampanya ile abone olmuştur herhalde :P.

Öncedende vardı bu yada bunun benzeri hatırlamıyorum. Ben ozaman olmuştum doğrudur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok