Android uygulama önerileri
2 2

Bu konuda 139 mesaj var

isterse agziyla kus tutsun, kullanan kimse olmadikca contact listinizde bir ise yaramaz

Aynen öyle hocam da benim çevrem artık whatsapp kullanmıyor mesela biz 30-40 kişi signal veya telegram kullanıyoruz. Whatsappı bırakalı 3-4 ay oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle hocam da benim çevrem artık whatsapp kullanmıyor mesela biz 30-40 kişi signal veya telegram kullanıyoruz. Whatsappı bırakalı 3-4 ay oluyor.

helâl olsun :D

benim cevrem bildigin bodoz tuketici oldugu icin olumune whatsapp. signal gecen sene yuklemistim...contact listte kullanan sadece *1* kisi vardi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arkadaşlarımın yarıdan fazlası telegram kullanıyor. Hatta stardust yüzünden geçtiğimde telefon listemdekilerin yarısından fazlası hoşgeldin, nerede kaldın vb. mesajlar atmıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

twitter-fall.gif?w=400

Reklam almakta zorlanan ve gelirini yükseltemeyen twitter, Q1 'de kullanıcı sayısını artırmış lakin hisse değeri kaybetmeye devam etmekte.

http://www.zdnet.com/article/twitter-shares-soar-on-strong-q1-user-numbers/

Son zamanlarda twitter video platformları üzerine yoğunlaşmış son bazı spor karşılaşmalarını Amazon'a kaptıran firma 24 saatlik bir stream servisi üzerine çalışıyor. Özellikle karşılaşmaları ve anlık haber yayınları üzerine olacakmış bu streamler. TV ile entegre bir yapı sergilemeye çalışıyorlar lakin Netflix tarzı değil.

http://www.theverge.com/2017/4/26/15430838/twitter-live-video-broadcast-24-hours

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox Focus'u denedim. iOS'ta zaten geçen seneden beri varmış, Android'e yeni gelmiş. Tabi iOS'ta Safari hariç tüm tarayıcılar sakatlanmış olduğundan tam performansı Android'de gösterebiliyor ancak. Bu Focus denen nane Firefox'un gizliliğe odaklanmış hali. Geçmiş yok, cookie yok, sekme yok, eklenti yok. Ekran görüntüsü almak bile yasak. Dahili olarak (kapatılabiliyor) tüm reklam ve tracker'ları engelliyor. Yani 1998 model bir tarayıcı gibi, ama delicesine hızlı. Benim hoşuma gitti.

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox Focus baya hızlı çalışıyor ,bir denemenizi tavsiye ederim.

Sega retro oyunları android ve ios 'a ücretsiz olarak getirecekmiş.

Sega Forever brings retro games to iOS and Android for free

Sonic the Hedgehog, Phantasy Star II, Comix Zone, Kid Chameleon, and Altered Beast launch.

https://arstechnica.com/gaming/2017/06/sega-forever-games-ios-android/

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox focus mantık olarak güzel ancak iOS biraz fazla kısıtlamış sanırım, Safari daha hızlı çalışıyor maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, infestor said:

arkaplan siyah mi oluyor?!

Hocam opera veya flux tarzı olacağı söyleniyor. Ama umarım dediğiniz şekilde de bir seçenek olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok