Android uygulama önerileri
2 2

Bu konuda 139 mesaj var

amazon.de de underground apps kısmında pek çok yi oyun ve uygulama ücretsiz.

Özellikle msecure password manager ı tavsiye ederim. Ben çok önce parayla satın almıştım, oysa amazon.de de ücretsiz. 

Monument Valley, Alto Adventurei Paintshop Pro da ücretsizle arasında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google klavye Gboard olmuş, dil değiştirmeden birden fazla dilde kelime düzeltme/önerme ve klavyeden Google'da arama yapma özellikleri eklenmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google klavye Gboard olmuş, dil değiştirmeden birden fazla dilde kelime düzeltme/önerme ve klavyeden Google'da arama yapma özellikleri eklenmiş.

Ve hala Türkçe layout yok, Türkçe harfleri seçmek için tuşa uzun basmak gerekiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ve hala Türkçe layout yok, Türkçe harfleri seçmek için tuşa uzun basmak gerekiyor...

Kaydırak yazdığımdan şimdiye kadar fark etmemişim bunu, F klavye kullandığım için keşke F ekleseler diye düşünüyordum. 2016 yılında Türkçe karakterlerin olmaması olacak iş değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım ama Swiftkey varken gerek yok bence. İki dilde kullanıyorsanız en kolayı bu . 

Microsoft satın aldı Swiftkey i . Önceden paralı olan temalar ücretsiz yapıldı geçen hafta.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım ama Swiftkey varken gerek yok bence. İki dilde kullanıyorsanız en kolayı bu . 

Microsoft satın aldı Swiftkey i . Önceden paralı olan temalar ücretsiz yapıldı geçen hafta.  

Bu swiftkey güvenli bir sey mi?

Her seyi kolay hatırlama adına kayıt ediyor galiba, keylogger gibi bir nevi?

Bilenler bilale anlatır gibi bahsedebilirlermi biraz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft a ait, ordan bir güvenliği var.

Geçmişte bir guvenlik sorunu oldu, veri tabanları ananı de olsa başkalarının kullanımına açıldı.

Sifrwleri kayıt etmiyor yanlız

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Artık youtube'da birşey göstermek isterseniz telefonunuzu yandakine göstermeye son. Bonus karşılıklı yorumlar.

Uptime is a place to share and watch videos together with friends no matter where they are. Easily share your favorite YouTube video and bring friends together to watch, chat, and have fun in real time.

http://uptime.area120.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok