Android uygulama önerileri
2 2

135 posts in this topic

Webtekno'nun 2019 için yıldızı parlayacak dediği 10 ücretsiz uygulama: 

https://www.webtekno.com/2019-da-yildizi-parlayacak-10-ucretsiz-mobil-uygulama-ios-android-h60332.html )

1- Mint Browser

2- Google Duo

3- Buffer

4- Mojo

5- Google Lens

6- Civilizations AR

7- Microsoft To-Do

8- Drops

9- Twitch

10- Instagram

Edited by egefranco

On 3/5/2019 at 19:29, infestor said:

kullanan bi allaan kulu olsa ben de belki kullanacam ama yok iste :D

bi de bunun kardesi google allo vardi (mesajlasma icin) o da bu ay kapaniyormus :nut:

Evet DUO bir nebze daha iyi konumda kaldı allo güzel ve gelişmiş bir uygulamaydı  lakin kullanan kimseler yok dediğin gibi.

Bizim bir  müşterimizde toplantıları videolu yapmak istiyoruz dediklerinde skype bussines önermiştik haliyle katılımcı sayısının yüksekliği sohbetin basitliği filan düşünülünce vazgeçip Duo'u keşfetmişlerdi. etrafımda kullanan olsa neysede artık alışkanlıkların değişmesi gerçekten zorlaşmış durumda. skype'ta online olan tanıdıklarım gittikçe azalıyor. duo'yu kullanan var mı bilmiyorum bile :(

- MyBackup Free/Pro     ; kesinlikle öneririm.

- Google authenticator ; kripto işleri ve bazı üyeliklerde işe yarıyor,  MS'unda aynısından programı var.

- Arama Kaydedici / ses kaydedici ; vazgeçilmez ikili 

- Trafi               ; MOBIETT  gıcıklık yaptığında yada daha detay istersem kullanıyorum 

-  wifi analyzer   ; işe yarar bir program

22 saat önce, yıllardıronlineolmayanadam said:

Bizim bir  müşterimizde toplantıları videolu yapmak istiyoruz dediklerinde skype bussines önermiştik haliyle katılımcı sayısının yüksekliği sohbetin basitliği filan düşünülünce vazgeçip Duo'u keşfetmişlerdi. etrafımda kullanan olsa neysede artık alışkanlıkların değişmesi gerçekten zorlaşmış durumda. skype'ta online olan tanıdıklarım gittikçe azalıyor. duo'yu kullanan var mı bilmiyorum bile :(

- MyBackup Free/Pro     ; kesinlikle öneririm.

- Google authenticator ; kripto işleri ve bazı üyeliklerde işe yarıyor,  MS'unda aynısından programı var.

- Arama Kaydedici / ses kaydedici ; vazgeçilmez ikili 

- Trafi               ; MOBIETT  gıcıklık yaptığında yada daha detay istersem kullanıyorum 

-  wifi analyzer   ; işe yarar bir program

Toplantı için iyi değil DUO, Zoom'u öneririm.

Yok dostum sorun iyisi kötüsü değil katılımcı sayısı artınca birim başı skype bussiness için 47$ gibi rakam çıkmıştı maliyet çok çıkınca aklı evvel yöneticilerden biri bütün ekibi DUO'ya yönlendirdi şuan öyle çalışıyorlar sanıyorum hala bir ses çıkmadı. Şimdi akıllarına Zoom'u sokup bir dünya soruyla karşılaşmak istemem. :mrgreen: