Resident Evil 7 (pc,ps4,xone) 24 Ocak 2017
0

Bu konuda 40 mesaj var

spoiler olmasın diye videolarını hiç izlemedim. oyun sürekli outlast gibi kaçma üzerine mi kurulu yoksa yaratık vs. öldürüyormuyuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler olmasın diye videolarını hiç izlemedim. oyun sürekli outlast gibi kaçma üzerine mi kurulu yoksa yaratık vs. öldürüyormuyu

Outlast ile kiyaslanamaz asla. O oyun bile degildi.

Elimizde silah varsa kacma olayi yok.

Birde bazi seyler random oluyor.

Mesela bosslarda sizin hareketlerinize gore olaylar degisiyor her seferinde boss degisik hareketler yapiyor, olaylar farkli gelisiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kaçma vs yok,bildiğin Resident Evil. Atıyorum Resident Evil 3'te ilk tur oynarken Nemesis'i görünce savaşmak zorunda değilsen kaçarsın. Çünkü elinde yeterli mühimmat yoktur. Bütün tabanca kurşununu da boşa harcamak istemezsin. Ama sonraki turlarda elde bol silah olduğundan her karşılaştığında bam,güm girişirsin.

Bu da o şekil. Elinde mühimmat bol iken herşeyi öldür,mühimmat yoksa kaç,saklan,ilerle şeklinde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda belli bir yerden sonra korku atmosferinde düşüş oluyormu? mekanikleri, düşmanları, ortamı çözdükten sonra havası kaçıyormu yani? mesela ilk bioshock da big daddy den fellik fellik kaçarken oyunun ilerlemesi ile mantığını çözüp gelsede öldürsek moduna giriyorduk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarısından sonra aksiyon.

5 saat olmus benim bir gelsem su macerali kismada oyunu oynayabilsem korkunc kisimlari 45 dakikadan fazla oynayamiyorum.  :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Gerçi Alien'da korkmadan oynuyordum bilmiyorum acaba huylarım değişti mi? Deneyeceğim bir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlangıçta ürktüğünüz yerler oluyor ancak oyunun belirli bir noktasından sonra hep aksiyon şeklinde ilerliyorsunuz. Ben oynarken tahmin ettiğim kadar korkmadım. Bazı yerler de çok klişe ilerlediğinden 1-2 dk. sonra ne olacağını az çok kestiriyorsunuz zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 9 saatte bitirdim.

Bir yerden sonra korku azaliyor ama kesinlikle aksiyon oyununa falan donusmuyor genede korkunctu bence.

Resident eville alakasi yok hic falan diyoruz ama genede invanter olsun itemler olsun hep hatirlatiyor bize o gunleri.

Adam gibi bir Silent Hill oyunuda gelse keske. Fatal frame falan bu tur oyunlar azaldi iyice.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni başladım. atmosfer gerçekten çok iyi.

ne pis bir aileymiş be kardeşim. resmen ''öl amk adamı öllll !!! hay senin geçmişini ....'' tarzı oynatıyor. :) yalnız gece ışıklar, kapalı + kulaklık ile baya bir kasıyor beni. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet bir süre sonra ekipmanı düzünce korku olayı biraz azalıyor. tam tersi ''gelin lan nerdesiniz !?'' demeye başlıyoruz ama yinede ortam çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.02.2017 at 10:15, Erwin said:

Ben başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Gerçi Alien'da korkmadan oynuyordum bilmiyorum acaba huylarım değişti mi? Deneyeceğim bir.

başladın mı?

bence başla çünkü demo daki gibi sürekli gerilim yok. tam tadında olmuş. sürekli demodaki tarz ilerlesek ben oynayamazdım. :)

bende sonuna geldim gibi. hemen bitmesin diye çok oynamıyorum ama 1-2 kere daha oynanır etraftaki gizleri bulmak için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başladım bi 30dk falan oynadım sonra kapattım. Devam edecektim ama SSD bozuldu PC'yi baştan kur falan derken arada kaynadı 1 ay oldu bir daha kurmadım. Bakalım bu haftasonu tekrar kuracağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bitirdim. 10 saat sürdü. 10 üzerinden 9,5 oyun olmuş. hikayeside tatminkar bence. en sonunda gözüken spring 2017 de free dlc kısmı sırf aksiyon olacak sanırım adını spoiler olmasın diye yazmayacağım karakter ile.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok