Megane Sedan geliyor
0

Bu konuda 55 mesaj var

S&S'in negatif bir yönünü yazayım. Trafikte durdum, sanırım 60-70 saniye kadar bekledim, biraz uzun süre beklediğimden araç stop etti tamamen. Vitesi D'den P'ye alıp tekrar çalıştırdım aracı. Uzun süre bekleyince neden stop eder ki? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Megane Sedan için başlık açılmış olması çok üzücü. Bir sonraki adımda "Dacia Sandero geliyor!!!111!!!" diye mı başlık açacağız?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niyeki çok mu dandik sizce Megane :)

Bence başlık açılmasının sebebi, sanırım 4-5 yıldır üretilmiyordu , yeniden çıkınca ortaya bir beklenti oldu haliyle.

Ayrıca şahsi fikrim 90-100k civarında sunduğu donanımla ve görüntüsüyle çok ta akıl çelici olmuş bu seferki megane.

Küçük bir örnek, bu fiyat ve sınıfta bir araçta koltuk kafalığı ileri-geri açı verebildiğiniz bir araç göremedim ben. Hatta bazı premiumların baz modellerinde bile yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

S&S'in negatif bir yönünü yazayım. Trafikte durdum, sanırım 60-70 saniye kadar bekledim, biraz uzun süre beklediğimden araç stop etti tamamen. Vitesi D'den P'ye alıp tekrar çalıştırdım aracı. Uzun süre bekleyince neden stop eder ki?

manuel araçta, oldu da debriyaji beceremedi surucu motor durdu. Debriyaja tam basinca, kontak cevirmeden kendisi calistiriyor.

Sizin aracin tamamen kapanmasini anlayamadim. Topcular feribotunda klima acik aracta oturarak seyahat edenler var mesela. Bunu yapamayacagiz mi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok