gtx770 to hangisi?
0

Bu konuda 9 mesaj var

Selamlar,

Ekran kartını güncellemek istiyorum.

Sistem şu şekilde:

i7 4770k cpu

8gb x 2 ram

2gb gtx770 gpu

1440 x 900 60hz v-sync always on monitor

Oyunlarda über ultra grafik ayarlarından bir tık aşağıya almak durumunda kalırsam moralim bozulur :)

Batman,Tomb Raider,Mirror's Edge falan üzmeyecek bir ekran kartına geçiş yapayım diyorum.

gtx970'e ne dersiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Monitör 1440x900 yalnız, ne olacak GTX 1070 falan ?:)

GTX 770 yetmiyor ise 1440x900 60 FPS sabit vermek için ne kadar yetmediğine bağlı olarak bir upgrade düşünmeniz gerekir. GTX 1060 olabilir. Ayrıca tabii RX 480, 470 falan da düşünülebilir, bir bakın onlara da.

Bu arada sistemi siz kullandığınıza göre ve şu anda yetmiyor ise size 1440x900 60 FPS için mesela elinizdeki kart ile GTX 980, GTX 970 arasında ne kadar performans farkı bunu bulun incelemelerden akabinde ne kadar performans artışına ihtiyacınız var ise buna göre hedefe yönelin.

GTX 770 çok mu kötü artık 1440x900 60 FPS için ? Bunu da pek anlayamadım, çözünürlük düşük çünkü gayet günümüz standartlarında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim elimde ki kartta GTX680 AMP! aslında bir nevi GTX770. Aynı durumda bende varım şu anda ama hala karar veremedim RX480' den umut vardı fos oldu. GTX1070/1060 arasında kararsızlığım var. Kaldı ki senin çözünürlük olarakta daha ideal ben şartları 1080p üzerinde zorluyorum. 1 senedir sıkıntım yoktu işte bi şimdi witcher 3' e başladım malüm artık ayarlardan feda ede ede anca tabi.

Bundan sonrasında değişiklik şart olacak tabi yada görsellikleri göremeden oynamaktan başka çare kalmamış oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet çözünürlük avantajım var, o yüzden belirttim daha yüksek kart önerileri gelmeden önce.

Daha büyük monitörlere alışamadım, 23" 1080p bile denedim (kaldıki büyük sayılmayacak bir ekran) bir kaç hafta vazgeçip tekrar aynı monitörüme geri döndüm

Neyse , gtx 770 ile batman'de herşey full aa vs. rahat oynayamıyorum fps 20 lere düştüğü oluyor.

O yüzden tomb raider'a başlamadım bile.

gtx970 ile arasında öyle büyük farklar olmasa da beni yine 1-2 sezon (benim oyun oynama sıklığım göz önüne alındığında) öteye taşır gibi geliyor.

Mevcut kartımın üzerine 400 tl lik bir takas upgrade söz konusu bu arada..

Acaba gtx 980 mi düşünsem...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Batman arkham knight duzgun calismak icin cok fazla sey istiyor onun olayi farkli da..

Ikinci el alinacaksa fiyata bagli olarak 970 - 980 alinabilir ama bence r480 veya 1060 bakilmali..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok