Ucak bileti firsatlari
0

Bu konuda 9 mesaj var

Yurtdisi ucuslar icin en ucuz bileti nereden alabiliriz?.. Qatar, Emirates, Etihad veya Singapore Airlines icin promosyon kodlari vs. nereden bulunur bilen var mi?..

Istanbul - Tokyo gidis donus icin mil kullanayim dedim 90.000 mil + 1400TL istiyor THY... Bir anlami yok mil kullanmanin o kadar ucret odedikten sonra...

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı havayolları firmalarını bilemiyorum ancak Türk firmaların biletlerine aerobilet'ten bakın. Sağlam indirim olabiliyor. 3-4 kere oradan aldığım biletle gittim, sıkıntı yaşamadım.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aerobilet ve Skyscanner'dan haberdardim fakat momondo'yu ilk defa duyuyorum... Sanki daha iyi fiyatlar verdi gibi...

Yalniz neden oldugunu cozemedigim bir durum var; aktarmali ucuslar direkt ucuslardan cok daha ucuz... Hatta oyle ki, Londra aktarmali (British) Tokyo (Ist>Londra>Tokyo) , Istanbul direkt ucusuyla (THY) asagi yukari ayni fiyat...  :icon_think:  Ayrica Tokyo yerine Osaka'ya ucarsaniz THY 1000 TL daha ucuz, yuh... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aktarmalı uçuşlarda uzun olan bacaktan kar edilir, kısa olan bacak maliyetine satılır.

direkt uçuş en rahatıdır, ondan pahalıdır. aktarma yorar insanı özellikte 10 saati aşan mesafelerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

var mi yeni bir aerodinamik aggregator, gencler? :D

ben hala skyscanner'i kullaniyorum

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Millet Avrupa seyahatlari icin yeni yollar bulmus; once Sofya'ya geciyorlar oradan da resmen bedava fiyatlara Avrupaya ucuyorlar... Simdi baktim mesela, RyanAir sagolsun 635TL'ye Londra gidis donus bileti var ya , inanilmaz... 

Ucuslari Google Flights uzerinden takip edebilirsiniz, destinasyonda Europe (Continent) secince her yer gozukuyor... 

e1w5l85.JPG

Omfs, Peregrine, snc-tr and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, JardeL said:

Millet Avrupa seyahatlari icin yeni yollar bulmus; once Sofya'ya geciyorlar oradan da resmen bedava fiyatlara Avrupaya ucuyorlar... Simdi baktim mesela, RyanAir sagolsun 635TL'ye Londra gidis donus bileti var ya , inanilmaz... 

Ucuslari Google Flights uzerinden takip edebilirsiniz, destinasyonda Europe (Continent) secince her yer gozukuyor... 

e1w5l85.JPG

evet duymustum bunu.

sofya'ya da buradan otobusle gidiyorlarmis (36-60 EUR arasi degisen bilet fiyati)

eskiden bu topraklarda wizz air vardi; yok parasina saw-budapeste yapmistim. hey gidi hey :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok