PlayStation Meeting |7 Eylul 2016 - 22:00|
0

Bu konuda 31 mesaj var

CpcrhirVMAA6L4X.jpg

Aksam saat 10'da basliyor... PS4 Neo basta olmak uzere yeni urunler tanitilacak... PS4 Slim tanitilacak ama zaten teardown bile yapildi, fiyat haric bilmedigimiz birsey kalmadi... 

Youtube'dan canli yayin takip edilebilir;

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VR ile entegre bir çözüm gelirse ve fiyatı da mantıklı olursa PS4'e bir dönüş yaparım muhtemelen. Heyecanla değilse bile merakla bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VR ile entegre derken bundle olarak satarlar mı bilmem ama satsalar da fiyatı çok ucuz olmaz PS4'ün fiyatı 400 dolardan 300 dolara inebilir belki. VR setin ise 400 dolardan satılacağı zaten Sony tarafından önceden duyurulmuştu. PS4 Neo denen yeni konsolun da en az 500 veya 600 dolar olacağını düşünebiliriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VR entegre duyururlarsa butun preorder'lari iptal eden cok olur, o yuzden pek sanmiyorum. Ama yanildigim da az degildir =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Full hd tv'im de ps4 pro ile ps4 umden daha akici daha iyi grafik alabiliceksem, amazondan direk preorder ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4 GPU'sundan iki kat hızlı Polaris temelli GPU içerdiği söylenmiş, CPU saat hızı da artmış ki ciddi bir upgrade.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben PS4 Pro almam, bir adet max RX 470-480 ayarında GPU ile 4K falan hele uğraşamam, exc. oyunları yine PS4 ile oynar devam ederim.

Ancak HDR destekli oyunları baya tuttum, bir dahaki monitörü HDR ve yüksek tazeleme hızlı almak şart oldu, baya iyiydi HDR destekli görüntüler bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Full hd tv'im de ps4 pro ile ps4 umden daha akici daha iyi grafik alabiliceksem, amazondan direk preorder ederim.

öyle dediler. bundan sonra geliştirilen her oyunda buyuk fark olur galiba

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada videoları 2560x1600 OLED ekranlı Galaxy Tab S'te izliyorum, TN panelli PC monitöründen falan izlerseniz pek birşey anlaşılmayabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik 1080p tv için ps4'ün yerine ps4 pro almanın bir manası olacak mı? 4k yok, HDR desteği yok. Bu konsola 400 dolar vermekle iş bitmiyor anladığım benim, yanında bir de dünya paraya HDR panelli yeni bir 4k tv alınmalı diye anlıyorum. Böyle bir yatırım yapılmazsa eldeki tv'de iki konsol arasında yeni oyunlarda grafiksel ve fps anlamında farklar olacak mı, esas soru bu bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orasi muallak biraz. Multiplayer oyunlar ayni fps olacak falan muhabbeti duydum dun bir yerde.  30 fps'ye kilitlenen oyunlar da olacak. Mesela Mass Effect : Andromeda  ( http://gamingbolt.com/mass-effect-andromeda-runs-at-30-fps-on-ps4-pro-ps4 )

Muhtemelen PS4 Pro'da sabit 30 FPS, PS4'de dalgalanmali olur. 

Basindan beri bu konsol upgrade isi beni cok sinirlendirdi. Almayacagim almayacagim dedim hep de, sonunda kasinip alirim, kendimi biliyorum. Ulan Sony, fiyat kiricam diye 4K bluray player koymamissin ya, helal olsun.

Bu arada Scorpio'nun donanim acisindan cok ciddi ustun olacagini soylemis Microsoft. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FPS olayı şu olacak kesin diyemem ancak sunumda eğer üretici desteklerse oyunun görsel açıdan farklılaşacağı gösterildi. Pekala istenirse FPS de dahil edilebilir o işe.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Scorpio Vega kullanacak. 6TF olacak işlem gücü. PS4 Pro 4TF. 6TF rakamı Ms resmi rakamı. Xbox scorpio yazınca kendi sitesindeki videoda da çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyledir de Vega ne zaman çıkacak ? Muallakta birşey, şimdi bu varken uzak birşeyi öne sürmenin bence anlamı yok. Müşteri olarak bana birşey ifade etmez, uzak kabul ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok