Batman : Arkham Knight görüşler/sorular (pc için sonbahar 2015)
1 1

Bu konuda 145 mesaj var

Uydunetten Nitro aldık indiririz diye yeni aktif olmuş şimdi. Ben oyunu gece 2 ye kadar indirdim bitti zaten. Offf. :icon_crash:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunetten Nitro aldık indiririz diye yeni aktif olmuş şimdi. Ben oyunu gece 2 ye kadar indirdim bitti zaten. Offf. :icon_crash:

indir artık torrent den birşeyler. :icon_curtain:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım oyun bugün çıktı. Alıp oynayan var mı? İlk deneyimler nasıl?

bat33s1m.gif

tvNANVs.gif

j7uPia9.pnge9vEpt2.png79KYTGc.png

• Limited Edition
  • Custom Art Book - 80 Page, Full Color Art Book Showcasing the concept art of Batman Arkham Knight
  • Limited Edition Steel Book - Unique Steel Book case and game disc
  • Comic Book - Limited Edition DC Comics Batman: Arkham Knight #0 Comic Book
  • Exclusive Character Skin Pack - Three Unique Skins from DC Comics - The New 52
  • Batman Statue

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The bad parts are the framerate issues which are all over the place and the batmobile. The game will frequently pause or dip to sub 10 fps on a gtx 970 when entering or approaching new areas. Cutscenes have similar issues to witcher 3 in that while in engine they run at even less fps (by default the game itself is locked to 30, tweakable in the ini files) than the normal game making them stutter or appear stilted.

As much that i hate downvoting a great game, this titel deserve it.. I'm running a 970 with a i7 4790k and getting 30 FPS and alot of problems (stutter, soundbugs etc). I have waited and was really hyped to play this game and it saddest me too se the PC port be so bad this time around. 

Oyunu oynamaya başlayanlardan birçoğu tek bir GTX 970 ile bile oyunda fps sorunları olduğundan bahsetmişler. Oyun 30 fps kilidi ile geliyormuş ve oyunun config dosyasından edit ederek ancak bu kilit kaldırılabiliyormuş anladığım kadarıyla. Arkham Asylum ve Arkham City'den sonra en azından aynı kalitede bir oyun ve performans beklentim vardı. Umarım bu performans optimizasyonu tez zamanda giderilir. 30fps kilidi ise tek kelimeyle kötü olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gamespot.com/reviews/batman-arkham-knight-review/1900-6416169/

Gamespot PS4 incelemesine 7 vermiş.

What Batman: Arkham Knight does well, however, it does really well. Gotham is a dazzling playground where neon lights pierce through the rain and mist; all it takes is a single glimpse to tell you that this is a city in need. Moreover, many individual elements are so carefully constructed, and presented with such flair, that appreciation is the only reasonable reaction. Yet most of these elements--excellent acting, wonderful animations, moody soundtrack--are ones that Batman: Arkham City also excelled in, making Arkham Knight's missteps all the more noticeable. Rather than escape the pull of the games that spawned it, The Bat's newest adventure refines the fundamentals; it is a safe but satisfying return to the world's most tormented megalopolis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik problem varsa hiç can sıkmaya gerek yok, eskisi gibi değil şükür, Steam anında geri alıyor, tek giden kota olsun artık.

Akşama bakacağım ben, olmayacak gibiyse hiç uğraşmam, anında refund talep ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Witcher 3 ara filmleri in engine falan değil, game engine ile render edildiyse de önceden render edilmiş görüntüler, o anda render etmiyor bilgisayar onları, konsollarda çoğunlukla anlaşılmıyor bu durum da PC'de hele ki 1080p üzeri çözünürlükte oyun oynanıyorsa anında sırıtıyor bu tarz videolar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu da yazayım bir de, Arkham Origins'de de bende dışarıda stutter ve ani, aşırı bir şekilde kare/sn düşmeleri oluyordu, öyle de bitirdim oyunu ama oynanmayacak seviyede bir rahatsızlık vermemişti, bunda da aynı olay varsa o şekilde bitiririm artık.

Yok çok rahatsız edici ise iadeden başka yapacak birşey yok artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamespot daha yüksek vermişti ya ben baktığımda,belki PC sürümüdür o. (Yok ben nota değil +,- kısmına bakmışım.)

Kevin Van Ord iyidir ya,dediyse vardır bir sıkıntı.

Benchmark'ta o ayar değişmeden de alınabiliyor yüksek FPS. Lakin o duman efekti feci performans düşürdü bende. Bir de şu unlock edilmiş haliyle bakayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İmzadaki sistem tüm efektler açık 2K çözünürlükte 49 FPS ortalama verdi. :lol:

Nvidia GameWorks efektlerinin tümü kapalı 79 FPS, sadece Paper Debris ve Interactıve Fog/Smoke kapatılınca 72 veriyor.,

SLI çalışıyor mu emin olamadım, ama update falan kesin gelir buna. Grafikler falan da iyi değil bu kadar performans verdirecek.

Biraz bakayım olmazsa geri vereceğiz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SLI çalışmıyormuş,gameready driver'da SLI profili yokmuş. Bütün efektler açık vsync kapalı oynuyordum,pek tearing yoktu. Crash etti desktopa attı (Benchmarkta bütün efektler açık 1080p'de minimu 40,ortalama 60 fps verdi) 

Dosyaları verify edeyim dedim,tümüne failed dedi 34gb çekmeye kalktı. Bıraktım şimdilik.

Gözüken şu haliyle boktan bir port.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bana göre gayet iyi, bende G-Sync nedeni ile gayet minimal problem var, bir iki yerde stuttering oldu onun dışında bir sorunum yok. SLI çalışmadığı belli çünkü yer yer gayet iyi grafikleri olsa da öyle bir performans götürecek durumu yok.

Ancak katiyen geri vermem ben bunu bu şekilde bitiririm gider, ancak ve ancak oyun şu haliyle gayet ciddi donanım gerektiriyor o ortada, AMD ekran kartlarındaki durumunu tam bilememekle birlikte Nvidia'da durum buysa AMD ekran kartı sahipleri bir baksınlar duruma diyebilirim en iyi ihtimalle.

Şu an için halen almamış olanlar update bekleyebilirler ancak oyun bence olmuş, baya show var önceki oyunlara göre, Batman'e yakışanı yapmışlar.:)

Batmobile da tırt falan değil, neyse, şu yaz günlerinde ilaç gibi oldu benim için, ama tabii ben bu seriyi seviyorum baya, başkalarının durumunu bilemem, pek takdir edilmeyen Arkham Origins'i bitirirken de sıkılmamıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD'nin oyun için çıkardığı Beta sürücüyü yükleyip Nvidia'ya özel efektlerim kapattım. Frame lock vardı onu da kaldırdım. Şu an gayet sorunsuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD'nin oyun için çıkardığı Beta sürücüyü yükleyip Nvidia'ya özel efektlerim kapattım. Frame lock vardı onu da kaldırdım. Şu an gayet sorunsuz.

İyi bari ancak Nvidia Light Shaft ve yağmur hikayesi fena değil gerçi.

Şu fog/smoke olayını kesin açmak lazım, SLI desteği gelince sorun olmaz.

Bende şu an fog ve paper debris kapalı, yağmur ve light shaft açık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bitecek her türlü de desktopa çakınca verify edeyim dedim. Bütün dosyaları çekmeye kalkması kötü oldu :)

Verify ettiğinde oyunun tümünün download edilmeye başladığından başka yakınanlar da var. Bu da bir hata herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC'de sorunsuzsa ileride pc'ye alırım bunu da aynı diğer üç oyun gibi indirim gelince. Yok sorunlar çok ise PS4 veya Xbox One da düşünebilirim, nasılsa gamepad ile oynuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilakis performans problemli şu anda. Ayrıca G-Sync olmasa ben de tearing, stuttering derken dayanabileceģimi zannetmiyorum, FPS dalgalanıyor çünkü. Ama Nvidia efektleri kapalı yine iyi kötü 60 FPS tutturulabilir mi bir ona bakmak lazım eldeki düzeneğe göre. Konsolda ama 30 FPS ise kesinlikle alınmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performansla ilgili kısa vade de sürücü telafisi gelecektir. Şimdilik sırasını bekliyecek, bi önceki batmane biraz zoraki başlayıp oynadıkça alışınca bitirmiştim, buda daha iyi sanırım ona göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok