Çeşit çeşit satılık ürünler - Telefon, konsol..vs
0

Bu konuda 9 mesaj var

Merhaba,

Uzun süredir kullanmadığım ama satmakla da uğraşamadığım ürünleri ufaktan pazara sürmeye karar verdim. İlanı akşam da güncelleyip bir takım ürünler ekleyeceğim.

Tercihen İstanbul içinde elden teslim etmek istiyorum, diğer şehirlere kargo konusunu tanıdık üyelerle halledebiliriz.

XBOX 360 Pro 60 GB Harddisk + Wi-Fi

Gamepad falan var mı verebileceğim emin değilim. Elimde Elite modeli de var ve Kinect ile birlikte onu kullandığım için aylardır bir kutuda duruyor.

Jesper 'dı galiba, Narcissus'tan sıfır almıştım. Bu modellerde standart olarak wifi yok, ben wifi modülünü ayrıca satın almıştım.

Şimdilik sadece konsol ve wifi modülünü birlikte teslim edeceğim. Herhangi bir sorunu yok, hiç kopya oyun oynamak için işlem falan yapılmadı, orjinal haliyle çalışıyor.

Fiyat : 300 TL (CHW'nin tanıdık üyeleri veya referans verdiği kişiler için 250 TL)

Steam Controller

Amazon.com'dan aldım. Toplam yarım saat kullanmış olabilirim. Kutusunu attım mı şu anda emin değilim. Akşam evde bakar mesajı editlerim, şimdilik kutusuz diye düşünelim.

Fiyat : 80 TL (CHW'nin tanıdık üyeleri veya referans verdiği kişiler için 70 TL)

iPhone 6 Plus 128 GB SATILDI (1.100 TL)

Amerika'dan aldığım telefon bozulunca değişimden sıfırını aldım. Ekrandaki jelatini bile çıkarmadım, sadece kontrol için Apple Store'da 1 kez açıp baktım. Pasaport kaydını yaptırmadım. Yanında 1 adet orjinal kulaklık verebilirim ama orjinal şarj kablosu yok. Adaptörü de Amerika tipi olduğundan işinize yaramaz herhalde ama ben vereceğim.

Fiyat : 1350 TL

Samsung Galaxy Edge 7 + VR Gözlüğü SATILDI (2.000 TL)

32 GB

Turkcell'den kontratla aldım ve garantisi 1.5 yıl civarında daha devam ediyor

Samsung'un orjinal smartcase'ini ve VR gözlüüğünü de vereceğim. Smart Case biraz çizik, telefon ve VR ise çok iyi durumda. Kutusunda duruyor tamamı.

Fiyat : 2.100 TL 

PS Vita (Oled Ekran) SATILDI (300 TL)

Playstation Vita (PCH-1101 / OLED Ekran bulunan ve zor bulunan seri)
•16 GB Hafıza Kartı
•Vita için özel taşıma çantası
•10 adet kadar oyun kartuşunu taşıyabilen kutu (bu kutunun yerlişimi için Vita çantasında özel alan var)
•2 adet Oyun (Killzone Mercenary + Walking Dead)
Fiyat : 350 TL (CHW'nin tanıdık üyeleri veya referans verdiği kişiler için 300 TL)

Evde eklenebilecek ürünlere bakacağım. Şimdilik buradan başka bir yere ilan açmıyorum. Satılmazsa turuncu foruma falan biraz daha pahalı fiyatla koyacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok