DigitalOcean , AWS ve benzerleri üzerine
1 1

Bu konuda 60 mesaj var

On 12/22/2016 at 10:02 PM, ResetButton said:

En sağlamı kendi vpn'i kurmak diyerek yeni hesap açtım digital ocean'dan ,Zenmate bile önce başka vpn 'e bağlandıktan sonra login olabiliyor . bu başlıktaki bir arkadaşın referallını kullandım 10usd ekledi hesabıma. 

Yeni hesap açacak arkadaşlar bizim referalları paylaşırlarsa hepimiz sebepleniriz. :)

REFERRAL LINK

https://m.do.co/c/734633ce0b72

hocam sen hala böyle mi kullanıyorsun? yorumların nedir, ben bıktım bu yasak işinden, VPN hizmetlerine para vericez, sonra bloklayacaklar bu adamlar biliyorum. DO veya AWS üzerinden OpenVPN en mantıklısı dediğin gibi.

Sizlerin tecrübeleri nedir, performans nasıl? sıkıntı var mı?

Bir ihtimal Almanya'daki bir arkadaşımın orada bir pc ayarlayıp öyle bir VPN girişimim de olabilir DO veya AWS vb. yerine. Siz ne diyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performansı iyi değerlendiremiyorum çünkü routera kurmuştum, routerda diğer vpnler de max 10mbit görüyor.

Bir süre kullandım öyle. Sonra netflix için cyberghost aldım (netflix te çalışmıyor bu arada. ), onu kullanıyorum. 

Cyberghost ta sorun yok.  Hız 80-90 mbit civarında. Torrent , realdebrid çalışması gibi avantajları var.  bunları kullanmıyorsanız Digital Ocean 'a kurulan VPN de sorunsuzdu. Onun engellenme olasılığı daha az.  Şu anda Zenmate çalışmıyor, cyberghost 'un yarın çalışacağının garantisi yok.

Cyberghost benim aldığım tek bilgisayarda çalışıyor tabii, ben kendi programını kurdum. DO 'a kurduğun vpn i istediğin kadar cihaza kurabilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vultr'dan 1 yillik VPS kiralamayi dusunuyorum. kullanicilarina sorum:

internet hiziniz ne kadar etkileniyor?

windscribe vpn kullaniyorum...hiz yerlerde. youtube fln izlemek azap

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/11/2018 at 9:35 PM, infestor said:

Ben bu abilerle Netflix izliyorum. Gayette güzel görüntü. Sizde başka bir sorun olmasın?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.01.2018 at 21:35, infestor said:

Windscribe'da hızlar güzel bende de bir problem olmadı açıkcası. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/2/2017 at 11:39 PM, ObiWan said:

hocam sen hala böyle mi kullanıyorsun? yorumların nedir, ben bıktım bu yasak işinden, VPN hizmetlerine para vericez, sonra bloklayacaklar bu adamlar biliyorum. DO veya AWS üzerinden OpenVPN en mantıklısı dediğin gibi.

ahahah, başlığı gezerken kendi mesajımı gördüm ve AYNEN dediğim gibi oldu. 

NordVPN satın aldım 3 yıllığına ve 1 hafta sonra bloklandı. Ağlanacak halimize gülüyorum artık yarı deli vaziyette.

Not: NordVPN'i oldukça başarılı bulmuştum bu arada ama malesef çalışmıyor artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.04.2018 at 20:17, ObiWan said:

ahahah, başlığı gezerken kendi mesajımı gördüm ve AYNEN dediğim gibi oldu. 

NordVPN satın aldım 3 yıllığına ve 1 hafta sonra bloklandı. Ağlanacak halimize gülüyorum artık yarı deli vaziyette.

Not: NordVPN'i oldukça başarılı bulmuştum bu arada ama malesef çalışmıyor artık.

Ben de yaklaşık 2 senedir nordvpn kullanıyorum ama herhangi bir bloklanma yok gibi bende. Ama geçen seneye göre geç bağlanıyor, ip adresini geç atıyor. Biraz bekleyince genelde bağlanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, ZvAnA said:

Ben de yaklaşık 2 senedir nordvpn kullanıyorum ama herhangi bir bloklanma yok gibi bende. Ama geçen seneye göre geç bağlanıyor, ip adresini geç atıyor. Biraz bekleyince genelde bağlanıyor.

NordVPN ile durumu görüştüm. Obfuscated server özelliğini açıp şu şu server'ları deneyin dedi. Şak diye bağlandı. Tam olarak bu nedir diye falan sordum daha yanıt gelmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok