The Walking Dead
0

Bu konuda 37 mesaj var

Bu sezon kötü değildi ama dizi gereksiz uzuyor, nereye gidiyor ,amaç nedir belli değil. 

Çöpçü görünümlü pazarlıkçı kitlenin savaşa dahil edilmesinin mantıksız olduğunu anlamamaları zaten saçma. Onların Negan ile savaşmak için bir nedenleri çok az, taraf değiştirme veya iş zorlaştığında kaçma olasılıkları açık.  Rick beceremedi bu işi. 

Son anda kaplan saldırısı gereksiz drama  oldu. 

Daha önce çatışma sahneleri genelde gerçekçiydi, bu sefer bir tuhaf olmuş. Herkes her yandan ateş ediyor, kimse yere yatmıyor, siper almaya çalışmıyor, kimseye birşey de olmuyor.

Eugene dallaması korkak ama içi kötü değil aslında. Hala son anda kendini kurtaracağını düşünürse yardım edebilir. 

Yaralı yüzlü eleman naptı anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yaralı yüzlü eleman naptı anlamadım.

Yaralı yüzlü eleman (Dwight) dediğini yaptı ama diğer kumpasları bilmediğinden akışına bıraktı durumu. Alexandria'nın sürgülü kapısının dibine de tahtadan satranç figürüne "Didn't Know" yazıp bıraktı, bunu da Daryl buldu.

Genel olarak bu sezondan ben de pek keyif almadım. Sanki filler bölüm gibi filler sezon yapmışlar. Aslında çizgi romanı mı okumalı ne yapmalı... epey bir sayısı da var elimde hatta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm fena değildi ama baya bir şey havada kaldı tabi yine...

rick reyiz çöpçü kardeşlerimizle de zamanı geldiğinde hesaplaşır bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3. sezonun 13. bolumunu bitti yanilmiyorsam... Bu sezonu bitirdikten sonra, eger sirf dizi uzasin diye gereksiz isler oluyorsa, devam etmeyeyim diyorum, ne dersiniz?.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3. sezonun 13. bolumunu bitti yanilmiyorsam... Bu sezonu bitirdikten sonra, eger sirf dizi uzasin diye gereksiz isler oluyorsa, devam etmeyeyim diyorum, ne dersiniz?.. 

Dizi iyi , birşeyler oluyor ama gereksiz uzuyor. Ben yine takip ediyorum, ama sabrımın üst sınırlarına gelmeye başladı. 

Sezonlarca uzatacak bir yanı kalmadı bunun. Bir şekilde sona bağlamaları lazım.

Adamların ne yaptıkları belli değil, uzun dönem stratejileri yok. Kardeşim bul bir gemi, kıyılardan bir dolaş bakalım sağlam yer kalmış mı? Washington 'a git. Telsiz istasyonu kurmaya çalış. Ne biliyim ben , askeri üs bul, ağır silah kap. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi 3 sezon önce bitmeliydi, boşa geçiyor izlediğimiz zaman, "Cash Cow"un da .okunu çıkardılar. 

Bu sezon Negan faktörüyle daha idare ederdi ama toplamda baktığında ne oldu dersen kocaman bir sıfır. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi 3 sezon önce bitmeliydi, boşa geçiyor izlediğimiz zaman, "Cash Cow"un da .okunu çıkardılar. 

Bu sezon Negan faktörüyle daha idare ederdi ama toplamda baktığında ne oldu dersen kocaman bir sıfır. 

2. sezon çiftlikte geçerken bırakacaktım bu diziyi. Arkadaş gazıyla zorla devam ettim. Hala izliyorum.

Neden izlediğimi hala sorguluyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezon çiftlikte geçerken bırakacaktım bu diziyi. Arkadaş gazıyla zorla devam ettim. Hala izliyorum.

Neden izlediğimi hala sorguluyorum :)

çiftlik sezonu hakkaten baya kötüydü ama diğer sezonlar o kadar değil gayet izlenebilir düzeyde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk ve tek zombie sezonu, en yakın arkadaşımın sevgilisi sezonu, çiftlik sezonu, hapisane sezonu, vali sezonu, negan sezonu,  eee yetti gayrı :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3. sezonu bitirdim, sezon finali sonuktu bana kalirsa... Devamini izlemeyecegim muhtemelen, onumuzdeki maclara bakalim, The Wire olabilir...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok