Gears Of War 4 (xone,pc) 11 Ekim 2016
0

Bu konuda 119 mesaj var

hadi bakalım gelsin ekim artık

ekipte marcus da var. aslında dom cole baird filan olsaymış. ne fark eder senaryo mantığı filan. :)

kadın koymasalar iyiymiş. gitmiyor kadın bu oyuna. ihsan abi zamanında ''öyle deme , savaş zamanı yoklukta gideri olur'' demişti ama bence olmamalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

marcus single player de oynanır olamayacak

http://coverbased.com/marcus-fenix-will-not-be-a-playable-character-in-the-gears-of-war-4-campaign-mode/

sistem gereksimleri

GOW4_PC_Specs.jpg

single senaryo 10 saat sürüyormuş. gerçi yapımcı 10 saat dediyse daha azda sürebilir. en başından hardcore başlamak lazım aslında.

http://n4g.com/news/1946954/gears-of-war-4-campaign-length-estimated-around-10-hours

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bu gears 4 artık hafiften yalan olucakmış hissiyatı vermeye başladı ama hadi bakalım..

evet şuana kadarki videolarda bir numarasını görmedik. yine oynanır tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beşinci oyunda da torunu falan mı olacak ? Bazı şeyleri tadında bırakmak lazım, neyse, artık göreceğiz. Grafikleri falan da hiç iyi değil oyunun, PC için de Quantum Break faciası falan gibi olacaksa ki ciddi şüphelerim var, olmasa da olur.

Sevdiğim bir seride kötü bir oyun olmasın diyebilirim en çok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ms pc de ortak oynama işinin bu kadar tatavasını yaptığına göre quantum break gibi olmaz bence. quantum break in pc olayı aceleye geldi galiba hiç haberi çıkmadan pc yede çıkıyor dendi çıkışına yakın.

edit: arka sayfada kalmasın.

oyunun nasıl olacağı belli klasik gears of war olacakta duyguyu,senaryoyu güzel yapsınlar. 2. oyunda dom un karısını bulduğundaki sahne 3. oyunda rahmete gidişi filan iyiydi. o tarz şeylere ihtiyaç var yoksa sırf locust öldür öldür bi yere kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah sabah fiyatına bir bakayım dedim oyunun kendisi 260 TL, ultimate falan sürümü 400 TL.

Bu durumda Marcus kardeşimize ailesi, torunları, locustlarıyla mutlu günler diliyorum.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@T800, US Store'dan (TR Hesap olsa da) ya da Amazon.com'dan dijital alacagim ben.

Yine Aral fiyatlari yuzunden oyle oldugunu dusunuyorum. Turkiye'deki Xbox sahibi az sayida insan da saniyorum fiyatlari bir sekilde karsilastiriyordur. Boyle fiyatlandirma yapana helal olsun cidden, milleti iyice mal yerine koyuyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olursa Battlefield 1 alırım, başka da bir oyun almam ki onu bile acaba falan diye düşünüyorum, yıldım artık bu kadar para vermekten oyunlara, belki onda bile bir altı ay beklerim, eldeki Overwatch, R6 Siege falan derken geçer gider, hep indirim şu, bu bekleyeceğiz ancak güzel indirimler de PC oyunları için oluyor, oluyorsa. Quantum Break gibi bir facia bile halen pahalı durumda, yıllar önceki Gears of War'un fiyatı yine belli falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yıllarca hiç "abi" sözü dinlemeyip (cok nadir) çer çöp her oyuna full price verip alınca tabi yorar insanı.. Sen dinle beni bak bu yeni çıkanları ben al dediğimde al, şimdilik bf1 yeterli ama onu da originden alma dediğim yerden al.. 

Gearsın da zamanı gelicek ben yer zaman kordinat bilgisini atarım pc için gerektiğinde.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok