Gears Of War 4 (xone,pc) 11 Ekim 2016
0

Bu konuda 119 mesaj var

Benim de esas amacım coop olur, konsolda asla multi oynamam, buna izin vermiyorsa buna derken aynı anda oynanmasına bir anlamı yok senaryoyu bitirmek kalıyor geriye sadece ki Gears of War 3'ü hala bitirmedim Xbox 360'ta, sonlarına doğru bir yerde olmam lazım.

Tek başıma ikinci oyunu bitirdim iyi ama üçüncüsünde kopmuştum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki o kardeşlikle coop yapabilio musunuz ikiniz.. 

ohooooo.  cici yi hak ettin kusura bakma. :cici:

xbox da her türlü offline, online aynı anda birlikte coop zart zurt herşey serbest. gold u bile ortak kullanıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu MS oyunlarında preorder edince gelen ciciler tam bir çöp olduğu için Amazondan preorder yapmaktan vazgeçtim.. Biraz beklicem bakalım PC sürümü ve oyun genel olarak nasıl olacak... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun sayfasında türkçe dil desteği de var gözüküyor, doğru çıkma ihtimali var mıdır acaba ?

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/gears-of-war-4-pre-order/9nblggh4rq6d

teknik destek olayında türkçe vardır galiba.(pc ye gelince) o kadar alt yazı yoktu önceki oyunlarda.

https://twitter.com/therealcliffyb/status/782991500246298624

cliff reis oynamaya başlıyor .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC'de de preload yapmış. Bana sormadan yapması rezalet. Allah'tan geçen ay sonu açmışlar preloada. Ve sadece 75GB çekmiş. Kota sorunu olanlar bir kota kontrolü yapabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ortalıkta bu oyunun başlığı dahi yokken yalnızca gears 4 falan gibi bi oyun için xbok one alabilrim demiştim... 

Ama artık onun için bile xboxa ihtiyaç yok  :baba:

Yalnızca gamepadi insan fiyatına satılırsa 2. controller olarak alabilirim bunu o kadar :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnızca gamepadi insan fiyatına satılırsa 2. controller olarak alabilirim bunu o kadar :)

insan ne kadar ki? :)

Amazon.de de var. 200₺ civarına geiyor. Normal değil gamepad için bu fiyat?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gençler hazır mıyız? Herkes aldı mı oyunu? Ben xbox'ta preload yaptım hazırda duruyor kuzu gibi. PC'ye de yaparım herhalde bugün akşam. Birinde bıraktığın yerden diğerinde devam edebiliyorsun denmişti. 11 Ekim akşamı oynanabilir oluyor sanırım. Ee 4 kişi coop ve horde mode diyorum, sesimi duyan var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de aldım biraz önce ama hayatımda çok az gerçekleşen "genel sorundan muzdarip olma durumsalı"na yakalandım..

Oyunu preload etmeye kalktığımda Try Again Later – Something Happened On Our End hatasını alıyorum ve nette falan yazan hiçbir çözüm işe yaramıyor.. Bakalım bekliyorum..  :S 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olur öyle şeyler pc oyunculuğunda.  :icon_curtain:

horizon 3 ünde pc ön yüklemesinde sorun vardı.

Edit: bu arada Gears Of War ın filmi geliyor. Universal yapacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla MSi yıllardır sevmeye çalışırım ama adamlar mutlaka bi beceriksizlik çıkarıyorlar işlerinde.. Eğer yarına kadar çözülmezse artık ben de halka katılıp elimde meşale ve pitchforkla kapılarına dayanıcam.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok