Kablosuz Oyuncu Klavyesi
0

Bu konuda 9 mesaj var

Merhaba,

Logitech K750 ile olan başarısız denememden sonra kablosuz oyuncu klavye arayışına girdim.Kullanım yerim gereği kablosuz olmak durumunda.

Aradığım şey ghosting ve çekmemezlik, gecikme vs. olmaması.

Doğru düzgün bir ürün bulamadım bu şekilde. Alayı kablolu ürünlerin. Tavsiyeniz var mıdır? 

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kablosuz ve oyuncu kelimelerini aynı cümle içinde kullanmıyoruz lütfen hocam :)

Kablosuz ve oyuncu kelimelerini aynı cümle içinde kullanabiliyoruz da kablosuz, oyuncu ve pil ömrü kelimelerini aynı cümlede kullanamıyoruz. 3 seçenekten aynı anda sadece 2 tanesini seçmek gerekiyor.

TiesTorN, Zoma and ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech g900 dışında kablosuzda gecikme yapmayan düzgün mouse görmedim, razer mamba falan hikaye.

Klavyede ise muhtemelen hiç seçenek yok. Alacağınız klavye üstünde etiketi olsa bile gaming falan olmayacak.

Zoma beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kablosuz ve oyuncu kelimelerini aynı cümle içinde kullanmıyoruz lütfen hocam :)

razer'da şöyle bir ürün var ama aşina olduğum ya da tavsiye edebileceğim bir şey değil:

https://www.amazon.com/dp/B01D04YU94?tag=bom_tomsguide-20&ascsubtag=site:tgus|tid:148309665712406

Bunu gördüm de kucakta oynamıyorum zaten, klavye-fare koyacak bir sehpa var. Bir de o ok tuşları sanırım 0-6 yaş arası için. :facepalm:   :lol:

Kablosuz ve oyuncu kelimelerini aynı cümle içinde kullanabiliyoruz da kablosuz, oyuncu ve pil ömrü kelimelerini aynı cümlede kullanamıyoruz. 3 seçenekten aynı anda sadece 2 tanesini seçmek gerekiyor.

Pil ömrü feda edebileceğim bir şey artık. Şarjlı pillerle idare edilebilir. Bu dert olmasın diye solar klavye aldım da o da oyuna yönelik çıkmadı. :S

Logitech g900 dışında kablosuzda gecikme yapmayan düzgün mouse görmedim, razer mamba falan hikaye.

Klavyede ise muhtemelen hiç seçenek yok. Alacağınız klavye üstünde etiketi olsa bile gaming falan olmayacak.

Aslında G700S ve G602 kullandım, ikisinden de memnun kaldım. Tabii profesyonel oyuncu değilim, ms gecikmeler varsa da ben hissetmedim.

Klavye konusunda dediğiniz gibi henüz bulamadım düzgün bir şey.

https://www.amazon.com/Generic-Multimedia-Wireless-Keyboard-Desktop/dp/B01CHQ888A

https://www.amazon.com/IOGEAR-Kaliber-Wireless-Keyboard-GKM602R/dp/B010XDL5NY/

Böyle ürünler var ama yorumlar kötü. Ucuz çn malları gibi duruyorlar. Büyük markalarda böyle bir ürün olmaması ilginç.

Onu döşeyecek bir yer yok, tv nin direkt karşısında koltuğum. Yine ortada kablo oluyor o şekilde maalesef.

Salonda, TV karşısında oyun oynamak tek çözümse, gamepad ile oynanacak. Klavye mouse ile TV karşısında salon oyun sistemi zor ve lüzumsuz.

Salonun yerleşimini ayarladım, şu an çok rahat klavye-fare ile oynuyorum, tek derdim klavyenin kablosunu ortadan kaldırmak. Tabii ki çekyatta uzanarak falan mümkün değil böyle oynamak.

Hala arıyorum bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bir kablosuz klavye fare setim vardı, markasını modelini hatırlamıyorum ama setin usb alıcısı aynı zamanda 2 adet AA pili şarj ediyordu. Masaüstünde kablosuz fare kullananlar için mükemmel bir çözümdü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok