Akaryakit istasyonu kampanya, kart, promosyon, ivir zivir hk.
2 2

Bu konuda 30 mesaj var

2 saat önce, TatanQa said:

Hocam kocaman bir hoorrtt ! :D

Aytemiz yakıt (dizel ? benzin? )  'dan memnun musunuz ? 2 yıldan fazla olmuş denemenizden bu yana  , yorum alabilir miyiz ?

Selam @TatanQa Aytemizden uzun bir süreç yakıt aldım, aslında hala denk gelse alıyorum. Son zamanlar daha çok Pars petrolden aldım, pars fiyat olarak biraz daha uyguna veriyor ama sanki son aldığımda az gürültülü çalışıyor gibi geldi motor. Gerçi belkide havaların soğukluğundan ilk etapta ısınana kadar öyle gelmiş olabilir bilemeyeceğim şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/10/2020 at 1:50 PM, Deathknight said:

Selam @TatanQa Aytemizden uzun bir süreç yakıt aldım, aslında hala denk gelse alıyorum. Son zamanlar daha çok Pars petrolden aldım, pars fiyat olarak biraz daha uyguna veriyor ama sanki son aldığımda az gürültülü çalışıyor gibi geldi motor. Gerçi belkide havaların soğukluğundan ilk etapta ısınana kadar öyle gelmiş olabilir bilemeyeceğim şimdi.

ee sonuç? :lol: aytemiz'den memnun musun değil misin, bir şey yazmamışsın ki konu ile alakalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, TiesTorN said:

ee sonuç? :lol: aytemiz'den memnun musun değil misin, bir şey yazmamışsın ki konu ile alakalı.

Dümbük Osman memnun olmasam hala denk gelse alıyorum yazar mıyım :lol:

Tercih edeceğim istasyonlar: Bunların kendi içinde bir sıralaması pek yok aslında, hangisini uygun kısarsam alıyorum. Aytemiz uzun müddet ve dönemselde kullandım memnunum ben.

1-Aytemiz

2-Kadoil

3-Pars

4-Lukoil

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

birkac yildir BP'den aliyorum mazotu. her alimda %5 indirim yapan bp club indirim karti var. yoksa BP'ye bayildigimdan degil. ama mazotu da fena degil (en azindan opet'inkinden iyi) arkadasin sirkette aile uyelerine de boyle bir olanak tanimislar beni aile uyesi diye yazdirdi :) 

yani 6,40*48*0,05=.....tami tamina her depoda 15,36 lira indirim! wuuhuuuuuuu (!) vallaha zengin olacam bu gidisle 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aytemizden uzun süredir sorentoya yakıt alıyorum. mazot 4TL nin altinda iken Shell veya Totalden alıyordum, onlara göre bir fark hissetmiyorum.

Şuan Aytemizde 5.86TL mazot litresi. Sanırım Shell de 6.38 TL şuan.

Sorento : 705512.pngPicanto : 788546.pngGolf 7: 983702.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok