Alınık LGA 2011 işlemci Sandybridge E serisi i7 3930 veya muadili Xeon
0

Bu konuda 12 mesaj var

Burada elinde olan var mıdır bilmem. Sadece T800 de 3930 vardı sanırım. Satan veya almamda yardımcı olabilecek birileri varsa kontağa geçeyim şimdiden. 

Teşekkürler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boardun bios durumu nedir bilemediğim için en azından uyumlu olması çok muhtemel 3820 aldım şimdilik. Onunla sistemi ayaklandırıp 3930 aramalarıma devam edeceğim. Bu ilan burada dursun. Buna bir tane düzgün fan bulmam lazım. Coolermaster 212 EVO uygun gibi siz ne dersiniz. 

Bu arada sistemi ayaklandırdığım gün 2600K p8p67 pro ve üzerinde coolermaster TX3 tower soğutucu satılık olacak buradan ilan ederim.

p67 anakartı test ettim şu zaman zarfında sorun anakartta değil benim yanan WD green diskte sanırım. WD green disk ile sistem hiç açmıyor ama o diski söküp yerine SSD takarsam veya başka bir disk sorun yok. WD green diski USB kutuya koydum yine çalışmıyor muhtemelen sistemi sapıttıran bu diskti. 

2600K ile ucuz yollu sistem kurmak isteyen olursa takip etsin bu başlığı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam su soğutma kullanayim dersen bende garanti degisiminden sifir gelen bir Silverstone TD02-E sogutucu var. İslemciyle takas edebiliriz istersen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sistem ayaklandı. Ama 2600K malesef çok yakına satıldı anakartla birlikte. 

Benim işlemci arayışım devam ediyor tabiki bu arada. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok