Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.879 mesaj var

5 hours ago, Squall said:

3 cisim problemini izleyeyim dedim ama dolma dudaklı sözde pirifesör latin ablanın havada uçuşan rakamlar görmesini aşamayıp 15. dakikada bıraktım.

Shogun iyiydi bitiyorsa biter sakız gibi uzayıp sonra iptal edilmesinden sonuçsuz kalmasından çok daha iyidir.

İzleyecek birşey bulamıyorum şu anda..

Aynen ben de o saçma ve kötü/ucuz animasyonlu rakamlar ve uydur-kaydır senaryodan dolayı bir bölümü zor bitirebildim. Shogun iyiydi. Amazon dizisi Outer Range izledim bir bölüm, yapım kalitesi olarak iyi duruyor, konu nereye gidecek bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Peregrine said:

Aynen ben de o saçma ve kötü/ucuz animasyonlu rakamlar ve uydur-kaydır senaryodan dolayı bir bölümü zor bitirebildim. Shogun iyiydi. Amazon dizisi Outer Range izledim bir bölüm, yapım kalitesi olarak iyi duruyor, konu nereye gidecek bakalım.

Yahu o ne öyle ya.. Kıza üzüldüm zaten çok güzeldi eskiden dudaklarını şişirtmiş maymuna dönmüş.. Havada rakamlar beliriyor photoshopla yapmışlar gibi falan ya arkadaş angutmusunuz siz ya.. Lan oturaklı ciddi bir bilimkurgu yapsanıza..

Neyse sonra burada birkaç sayfa geriye gidince slow horses ı gördüm ona başladım bomba dizi zaten gary oldman yeterli..

Üstüne birde dune part 2 yi izleyince keyfim yerine geldi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Peregrine said:

Outer Range güzel dizi. Biraz Dark, biraz Lost havası var. İkinci sezonu da çekiliyormuş, yakında gelir tahminen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce X-Men '97'nin ilk bölümünü izledim, gayet iyi sarıyor. Çizimlerin retro havası vs gayet güzel olmuş, 3D falan kolaya kaçmamışlar, hepsi el animasyonu ve renk seçimleri de güzel olmuş yine. Wolverine'i biraz Gimly'ye benzetmişler tıknazlık olarak, gerçi orijinali de öyledir belki şimdi hatırlayamadım. Sonuç olarak ilk bölümden gördüğüm kadarıyla gayet leziz olmuşa benziyor. :thumbs:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok