Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

53 dakika önce, Peregrine said:

Shogun efsane :thumbs:

Bakalım henüz izlemedim ama yorumlar iyi olunca internette paylaştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/11/2024 at 11:19, RFID said:

Amazon Prime üyeleri için FALLOUT sezon 1 yayında.

ikinci bolümündeyim ama pek emin degilim. Biraz acayip bir sey. Biraz daha seyredelim bakalim ne olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

6 minutes ago, Hugh Bullet said:

ikinci bolümündeyim ama pek emin degilim. Biraz acayip bir sey. Biraz daha seyredelim bakalim ne olur.

Fallout oyunları ile aynı acayiplikte hocam, yani acayiplik oranı tam kıvamında. :kayik:

Peregrine tarafından düzenlendi
typo
Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, Peregrine said:

Fallout oyunları ile aynı acayiplikte hocam, yani acayiplik oranı tam kıvamında. :kayik:

Hımmmm!! demekki "odd ball" olan benim burada, herkez acayiplikten hoşlandığına gore. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

fallout dizisi hakikaten cok iyi cikti. acikcasi bombok sirf para kazanma amacli yapilmis birsey bekliyordum cunku.

bir de Walton Goggins cok iyi oynamis. hem ghoul karakteri hem de ghoul olmadan onceki halleri. bu kadar acimasiz ama kendinden de nefret ettirmeyen ender bulunan bir karakter olmus the ghoul.

en son bu kadar iyi -farkli kulvarlarda da olsa- bir dizi olarak severance izlemistim. insallah yuce eagan askina 2. sezonu da bu yil icinde cikacak.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, infestor said:

fallout dizisi hakikaten cok iyi cikti. acikcasi bombok sirf para kazanma amacli yapilmis birsey bekliyordum cunku.

bir de Walton Goggins cok iyi oynamis. hem ghoul karakteri hem de ghoul olmadan onceki halleri. bu kadar acimasiz ama kendinden de nefret ettirmeyen ender bulunan bir karakter olmus the ghoul.

en son bu kadar iyi -farkli kulvarlarda da olsa- bir dizi olarak severance izlemistim. insallah yuce eagan askina 2. sezonu da bu yil icinde cikacak.

Severance ilk bölüme biraz bakıp, konusu da sarmadığı için bırakmıştım. O kadar iyi diyorsanız tekrar değerlendirelim o zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shogun'a bir 10 puan da benden... Ancak Fallout'u biraz kayırıyormuşsunuz gibime geliyor :) Senaryodaki artık kabak tadı veren klişeleri geçtim, oyunculuklar (hele şu Maximus'u oynayan herif) berbat yahu.

Altan Yoklar and Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
59 dakika önce, Najaz said:

Shogun'a bir 10 puan da benden... Ancak Fallout'u biraz kayırıyormuşsunuz gibime geliyor :) Senaryodaki artık kabak tadı veren klişeleri geçtim, oyunculuklar (hele şu Maximus'u oynayan herif) berbat yahu.

Hak veriyorum yazdiklarina, ama Maximus icin harika denmez ama o kadar berbat degil. "He grows on you."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout gerçekten iyi bir diziydi. İzlediğim en iyi oyun uyarlaması yapım diyebilirim. Jonathan Nolan ( Westworld, Person Of Interest yönetmeni ve Christopher Nolan'ın kardeşi) farkını koymuş gerçekten.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam 3 bölüm devirdim Fallout' tan oyunlarda ki havanın eksik kalmaması çok şahane olmuş.8 bölüm çerez niyetine gidecek anlaşılan :( 2. sezonun gelecek olması iyi ama inş çok bekletmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığımın üstüne ertesi gün 5 bölümü seri şekilde devirdim, yani çoğunlukla hikayesi ve oyunun gazı büyük ama konsept atmosfer çok güzel yedirilmiş benim büyük beğenimi kazandı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2026 deniyor 2. sezon için :cry:

sizde de hiç bir dizi için 7 sezon olarak planlanıyor benzeri bir şey duyunca"ulan acaba ben bu dizinin sonunu görebilecek miyim?" gibi fikirler oluşuyor mu kafanızda...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, ZvAnA said:

Son bölümü izlemedim daha yeni sezon çok bekletmez umarım.

Hocam mini-seri bu; tek sezon konsept olarak. :)

On 4/23/2024 at 2:59 PM, wazzap said:

Shogun da bitti be... :baba:

Çok iyiydi be. :cigar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok